Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy kérdés lehet valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kérdés lehet valami bajom?! Már egy ideje tönkreteszi a napjaim az aggódás. Segítség

Figyelt kérdés
a barátommal kb 2 hónapja kezdtünk el szeretkezni.most aggodom attól h terhes vagyok mert nem jött meg amenstruációm ebben a hónapban (DE EZ ALEGFONTOSABB H SOHASEM VOLT NORMÁLIS A MENZIM EZ ELÖTT 5 HÓNAPIG NEM VOLT MEG AMIKOR MÉG SZŰZ VOLTAM) tudom és elfogok menni orvoshoz vele...naszóval mindig védekeztünk óvezsrrel de mégis félek mert a barátom kezdőő és nem bizok meg benne és volt egy hónapj akb amikor meg emlitett valamit vagyis szexután valami ajjaj cimü bezsolást ami nem i sbiztos h igy volt dee kérdeztem folyamatosan h mi van stb és szoljon stb. de azt mondta h nincs semmi és utánna poénra vette a dolgot. ezután két napra megjött (4 hónap után kb) de hamar elmulott. most egy hosszunyaraláson vagyok ezért két hétig nem vagyunk együtt ugyh hétfön tesztelek..de valaki tudna mondani valamit?
2012. aug. 17. 15:03
 1/3 A kérdező kommentje:
hozzáteszem anyuval is beszéltem erről és ő azt mondta h ha védekeztünk nincs semmi baj.(ö nem tud a rendszertelen menzeszemről,mert nem élünk együtt)
2012. aug. 17. 15:06
 2/3 anonim ***** válasza:
azt elmondod anyádnak, hogy szexelsz, de hogy rendszertelen a menzeszed már nem? amúgy inkább endokrinológushoz kéne menni, mert hagyományos nőgondok nem okoznak ennyire rendszertelen menstruációs ciklust.
2012. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A rendszertelen menszeszeddel mindenképp menj el orvoshoz!

Ha védekeztek nem hiszem hogy gond lesz. Az orvoshoz persze nem árt elmenni. :)

2012. aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!