Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy áll a gyomorégéssel?...

Ki hogy áll a gyomorégéssel? Tegnap este kezdődött nálam, és bármit csinálok nem múlik. Vettem be renit is, de csak enyhít a tüneteken. A pocakom lent van, ezért nem értem, hogy miért is ég. Segítség! 30+6 napos km.

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Elég folyadékot viszel be? Amúgy van egy jó ásványvíz Salvus a neve. Herbáriákban lehet kapni,de megkérdezheted a gyógyszertárban is. És ha jól tudom a banán lúgosító hatású.

Üdv!

2009. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Napi 2 liter folyadék az szerintem elég, banánt nem merek enni mert megfogja a székletem.

Köszi válaszod!

2009. jún. 3. 15:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Tejet próbáltad már? Nekem csak az segít. Megiszom egy pohárral, és semmi bajom. Ha ismét érzed, igyál még egyet!
2009. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam, pici kortyokban egy darabig jó is, kb. 10 percig utána ismét jön az égés!
2009. jún. 3. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én terhességem elejétől ezzel küzdök.Hol jobb hol rosszabb.Főleg este lefekvéskor szőrnyű. Én sok pattogatott kukoricát ettem mindig de mióta terhességi cukrom van nem ehetem.Az tök jó volt rá. Na meg a RENNIE-t nyomatom de csak enyhít mint neked. 29+4
2009. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
probáld ki a tisacidet,én ezt szedem,mert a renni nekem nem hat csak pár percig.meg kukot szoktam enni rá,persze ha van itthon-de csak natur jo nekem.remélem tudtam segiteni.
2009. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még csak 8 hetes vagyok, de két hete küzdök ezzel. A rennie már nekem sem használ. A Salvus víz tényleg jó, bár elég sokat meg kell inni.Ami rögtön enyhülést hoz nekem, az a szénsavas üdítő! Nem is szeretem, most meg csak az segít! :-)
2009. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi válaszaitokat! További szép pocakoskodást mindenkinek!
2009. jún. 5. 08:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!