Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A spirálos védekezés egyfajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A spirálos védekezés egyfajta abortusz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 19:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. júl. 27. 10:11
 12/21 anonim ***** válasza:

Úgy hirtelen itt van 1 a hasonló kérdéseidből:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

2012. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nézd, mindenki abból csinál ÖNMAGÁNAK etikai problémát, amiből akar... nálam pl. etikai kérdés, hogy lakáson belül kiirtom a hangyát, lakáson kívül a kertben meg legfeljebb extrém esetben, ott neki hasonlóan joga van létezni, mint nekem.
2012. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj,miből gondolod hogy azt is én kérdeztem?
2012. júl. 27. 13:53
 15/21 anonim válasza:
71%

Igen, tulajdonképpen ezért is tart itt a világ ahol tart, mert az emberi élet, még ha csak a kezdeményéről is van szó, körülbelül annyit ér sokak számára mint egy kiirtandó hangyáé.

Abortuszellenes vagyok, és szerintem is egy mikro-abortusz, ami a spirál következtében történik.

2012. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó!!!!!!végre valaki!!!!!!!írok neked privibe,remélem nem gond!!:)
2012. júl. 27. 16:01
 17/21 anonim ***** válasza:
37%

Mondjuk szerintem ez képmutatás. Ha így látod vetesd ki és vállald az esetleges gyermekáldást, mert minden spermium és minden petesejt az élet lehetősége.

Erős túlzásnak érzem a fogamzásgátlás (az abortusz nem fogamzásgátlás!) formáinak elítélést, főként egy túlnépesedéssel küzdő bolygón... A természet különben ezt gyakran megteszi magától is, menstruációin 25%-a életünk során ilyen értelemben vetélés, hiszen egy megtermékenyült, ám be nem ágyazódott petesejt kiürülése.

Döntsd el, hogy akarsz e gyereket, vagy nem és, hogy mit vagy hajlandó megtenni érte.

(Egyébként nem tudom édesanya vagy-e már, de ha még nem szültél akkor jóérzésű orvos nem tett volna fel neked spirált, ezt csak mellékesen.) A

2012. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igen,van két gyerekem!Én megértem,és elfogadom,hogy ez megtörténik akkor is,ha az ember nem akarja.de ez ami nekem van,egy direktes dolog!És mikor felrakattam ezt még nem tudtam,hogyn véd!több gyereket sajnos nem tudok vállalni!az az igazság,hogy egy rohadt gyilkosnak érzem magam,és egyre valószínübb hogy tényleg az vagyok!
2012. júl. 27. 18:47
 19/21 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Esetedben akkor a legjobb lenne petevezeték elkötése, mert akkor a megtermékenyülés szóba sem jöhet. Ez persze csak akkor járható út, ha már tényleg nem akarsz babát. Utána ha mégis meggondolod magad, már csak lombikkal lehet. Ha jól tudom csak a 3 gyerek után ingyenes, de kérdezz rá egy orvosnál, ők jobban tudják.

2012. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
szia!köszöntem a válaszod,kb 4 év múlva szeretnék még egy gyereket!!
2012. júl. 27. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!