Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A spirálos védekezés egyfajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A spirálos védekezés egyfajta abortusz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 19:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
a spiràlt a no mèhèbe teszi fel az orvos ami fèmet tartalmaz a fèm meg megoli a spermiumot mèg elvileg az elott hogy teherbe esnèl az abortusz meg egy imbrio kèsobb magzat elvetèlèsèt jelenti de a spiràllal nem is lesz imbrio
2012. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
a spirál a megtermékenyítést nem,csak a baágyazódást gátolja!Tehát teherbe esek,csak szerencsétlen gyerek nem tud megtapadni,ami engem nagyon zavar,mivel abortuszellenes vagyok!
2012. júl. 26. 19:50
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát ha te a megtermékenyített petesejtet máris GYEREKnek tekinted és a beágyazódást-megtapadást gátolja a spirál, akkor mi a kérdés? Nyilván abortusz és gyilkosság és nagyon elítélendő...
2012. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom róla,azért írtam le.nem azért mert kekeckedni akarok!én a véleményetekre vagyok kíváncsi!és ettől nem lettem okosabb!!!
2012. júl. 26. 21:04
 5/21 anonim ***** válasza:
31%
Hm, ezek szerint nem volt érezhető az irónia... Engedd meg, hogy visszakérdezzek: hogy lehet egy x órája jelen lévő sejtcsoportot gyereknek nevezni? Ha a véleményekre vagy kíváncsi: számomra az élet a születéssel kezdődik, ha tágabb értelemben veszem, akkor is néhány hónapnak el kell telnie a fogantatástól kezdve, hogy életről beszéljek.
2012. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem pár napos,hanem kb 2 hetes.csak amikor feltették nekem,ezt még nem tudtam.nem volt internetem,és az orvos sem mondta.kivetetni sajnos nem tudom,mert mással nem tudok védekezni.Hát amit írtál,hogy a születéstől számít életnek, ez nagy badarság ne haragudj!a megtermékenyülés pillanatában eldől hogy mi lesz a neme,milyen színű lesz a szeme..stb!ebből is látszik hogy te nem vagy abortuszellenes
2012. júl. 26. 21:16
 7/21 anonim ***** válasza:
Hány ilyen kérdést fogsz még feltenni?
2012. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezt jól szűrted le. Természetesen nem vagyok abortuszpárti sem, eszembe sem jutna kockáztatni, és normális védekezés nélkül szexelni, ha módom van rá, nyilván szeretném elkerülni az abortuszt. De ha erre a védekezési módszerre lennék én is rákényszerülve, engem nem hiszem, hogy zavarna. És azokat is megértem, akik ténylegesen teherbe esnek, és az abortusz mellett döntenek. Sajnos vagy nem sajnos a nőknek joguk van hozzá, hogy eldöntsék, kihordják-e az életkezdeményüket.
2012. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
7es!mi van?
2012. júl. 27. 00:48
 10/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, az, úgynevezett abortív fogamzásgátló eljárás... akárcsak az esemény utáni tabletta, de részben a kombinált fogamzásgátlók is...

És hát de az ember mint önálló személy élete az élve születéskor kezdődik, szerintem tök mellékes, hogy a genetika mikor dől el.

2012. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!