Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszer miért csak egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszer miért csak egyszer használatos?

Figyelt kérdés

Ha belegondolunk, felhúzunk egy óvszert, szeretkezünk, eldobjuk. Még a csomagra is rá van írva, hogy kizárólag csak 1* használható.

Igen ám, de az a férfi aki felhúzza, miért ne húzhatná fel még egyszer? Önmagától nem kaphat el semmiféle fertőzést.


Azért micsoda pazarlás már 1 óvszer csak 1 aktus...

Ha belegondolunk, ezzel még a környezetet is terheljük.


Nem egyszerűbb lenne minimum 2* használni? Fele annyira terhelnénk a környezetet, és rengeteget spórolnánk is. Azért nem olyan olcsó mulatság...


Miért csak 1* használatosak?



2012. júl. 24. 18:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

mert telemegy spermával és a külseje is tiszta cucc lesz


felőlem te használhatsz 1-et egész életedben

2012. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
100%
kiszárad...amúgy jó elképzelés lenne csak akkor F1-es gumikból készítenék ami még drágább
2012. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
mert tele van g*civel és ha másnap visszahúznád az beleszáradt és a kezeiddel kéne belőle kikaparnod de közben elszakadna..szóval ezért..
2012. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Te vissza húznád a farkadra azt amibe egyszer már beleélveztél?..
2012. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

74%-os:


Te is visszahúzod a farkadra azt, amibe már egyszer beleélveztél. Gondolok itt a barátnődre. :)

2012. júl. 24. 18:42
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szívás amúgy mert csaj vagyok...
2012. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
lány vagyok, szóval nem tudom, de nem lenne nehéz azt újra felhúzni? mert ugye először rátekered, az oké, de a már használtat mégegyszer visszahúzni nem lehet egyszerű. legalábbis így gondolom. amúgy meg ha kimosod, akkor nem lesz cuccos nyilván, bár szerintem ki is száradna és könnyen szakadna, hacsak nem síkosítóban tárolnád, ami szintén nem olcsó mulatság.
2012. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

húzz fel egy óvszert a farkadra, vedd le, majd próbáld meg még egyszer felhúzni úgy, h ne legyen tele levegővel.

szólj a sikerült.

2012. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

szerintem az anyaga kinyúlik, már nem ugyanaz. Mint a lufi, egyszer felfújod, oké, de másodjára már nem 100%, hogy nem pukkad ki.

Amit meg az utolsó írt? Próbáld ki sterilizálás után, hogy fel tudod-e húzni. Én nem csinálnám olyan pasival, aki ennyire skót, hogy a biztonságot háttérbe szorítja ebben a kérdésben.

2012. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Van, amin az ember nem spórol. Ha szerinted gyereket nevelni olcsóbb, akkor használd kétszer, háromszor.
2012. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!