Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1hete rosszulvagyok, lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1hete rosszulvagyok, lehetek terhes? Tovább lent.

Figyelt kérdés
1hete fáj a fejem szinte folyamatosan és szédülök, elsô nap annyira rosszulvoltsam hogy még felálni se tudtam, már nem fáj annyira a fejem de szédülök és néha megfájdul a hasam fent a mellem alstt meg ott lejjebb is néha. néha rámjön a hányinger de nem hányok...nekem évek óta szokott fájni a fejem de ez már több mint fejfájás, lehetek terhes? :S 17/L
2012. jún. 30. 00:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Védekezz mindig! bár ezután a para után lehet több eszed lesz. ha nagyon izgulsz pisilj le egy tesztet, mástól nem fogsz úgyse megnyugodni
2012. jún. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9es. De megtermékenyíthet, az előváladéktól is teherbe lehet esni..
2012. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Két hétnek el kell telnie,utàna mutathatò ki a terhesseg.

De 1hét utàn nem mutatkoznak még jelek.Szerintem nem vagy terhes.Nem tudom szokott e késni a menszeszed,de ha késik azért vegyél majd tetsztet nyugtatásképp.

25 N

2012. jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Majd meséld el mi volt
2012. jún. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!