Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Idöben be vettem a 72 oras...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katalin0323 kérdése:

Idöben be vettem a 72 oras tabit de nem érzek semmit. Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha időben bevetted nem lehet semmi baj. Vagy ha nem vagy biztos a dolgodban menj el nőgyógyászhoz.
2012. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom a nőgyógyász nem véletlenül iratta fel a 72 órás tabit. :D Azért mert terhes vagy. :D:D Ha beveszed utána nem leszel, de vissza kell menni a dokihoz. :)
2012. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ria6 ***** válasza:
100%

Mégis mit szeretnél érezni áruld már el?

Az ott csinálja a dolgát de neked semmit sem kell érezned.

Istenem miért él olyan nemi életet aki nincs tisztában a dolgokkal?

2012. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ria6 ***** válasza:
44%

A 2. válaszadó keressen fel egy orvost és kérje meg magyarázza el neki a nemi életet A-Zig!!!!

72 órás gyógyszert NEM azért írnak fel mert valaki terhes hanem azért mert valaki nem védekezet vagy rosszul sikerült a védekezés és ha esetleg az aktus során sperma került a méhbe az ne tudjon megtermékenyülni. A 72órás tabletta elpusztítja a spermákat.

A 2.nak üzenem ha valakinél terhességet állapítanak meg ott 3 lehetőség van: 1 megszüli 2 abortusz 3 elvetél.

Gyógyszert nem írnak rá fel.!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Aranyom, máskor inkább gondolkodj.

Egyébként el kell, hogy induljon a menstruációs ciklusod. Ha nem indul el, akkor gratulálok a babához.

2012. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért a kioktató hangnem mellé ria6 sem kapott kemény biológiai képzettséget. (méhbe kerül, spermiumokat pusztítja el...) Ez a válasz is féligazság, meg a 2. is.


BTW Abortusztabletta is létezik, a 2. valszeg azzal keverte össze. (Ezt egyébként nálunk még nem használják, csak beharangozták)

2012. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jah, hogy a kérdésre is válaszoljak, nem baj, ha nem érzel semmit, sőt örülj neki. Én egyszer vettem be ilyet, három napig nem bírtam felkelni az ágyból, olyan rosszul voltam.


24/N (6-os)

2012. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ria6 ***** válasza:
Igen igen a méhbe jutást elírtam de a lényeg attól ,még ugyanaz ne éljen olyan nemi életet aki nem érti a dolgokat, vagy kérjen teljes felvilágosítást/magyarázatot az orvostól mi mért hogy stb fog történi.
2012. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!