Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem barátnőmmel és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolti07 kérdése:

Lefeküdtem barátnőmmel és szerintem nem vettem ki időben, de megvolt neki. Így is lehet terhes?

Figyelt kérdés
Megvolt neki és így is terhes lehet? És ha igen akkor hogyan akadályozuk meg? Ma történt a dolog június 7-én.
2012. jún. 7. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
mittudomén!
2012. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, de lehet terhes. Ha aggódtok, még vehettek esemény utánit. Meg se kérdezem, miért nem védekeztetek...
2012. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés rá az esély. Én ezért nem vennék be a barátnőd helyében 72 órásat, teljesen felborítja a szervezetet, tényleg annyira minimális az esély, hogy én nem vennék. De hangsúlyozom, ezt én tenném, ti döntsétek el mennyire mertek kockáztatni.
2012. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Keressetek fel egy nőgyógyászt lehetőleg 72 órán belül mondjátok el neki mi történt és majd a doktor eldönti, hogy kell-e eseményutáni tablettát felírni, vagy sem.
2012. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Menjetek nőgyógyászhoz,majd eldönti,van esély rá,de arra még több az esély hogy a lány összeszed valami fertőzést ha nem védekeztek mikor megvan neki
2012. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tabletta.Bár nagyon kicsi az esély de van.legjobb lenne azt a kicsi esélyt is kizárni.
2012. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és azt a tablettál úgy is lehet venni ha nem írt fel doki? és mennyibe kerül az?
2012. jún. 7. 21:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak receptre adják ki. 5000 ft körül van az ára. Az orvost nem tudjátok megúszni,úgyhogy jobb,ha mielőbb mentek.
2012. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és hogyha veszek egy terhességi tesztet? úgy megtudom h van-e ok az aggodalomra. szerintetek? köszönöm szépen a segítséget!!
2012. jún. 7. 22:10
 10/12 anonim ***** válasza:
A terhesség csak a beágyazódással kezdődik,ami az aktustól számított kb.10-12 napig történik meg.Vagyis most még nincs,amit kimutasson a teszt!A 72 órás tabletta azt akadályozza meg,hogy be tudjon ágyazodni.Ezért kell minél előbb bevenni.
2012. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!