Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma lefeküdtünk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lefeküdtünk a barátnőmmel, és hasfájása van Lehet terhes? Védekeztünk, bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elszakadt a gumi az oldalán,kb borsónyi nagyságúra,de egyből abbahagytuk.(pózcsere,vissza beraktam,és akkor szakadt el,de egyből kivettem)Nem evett délután semmit.A dolog délután történt,és most kezdett el fájni a hasa,és az előbb evett. Lehet terhes??

Értelmes válaszokat kérek,köszönöm! Nem kell az oktatós duma,hogy így meg úgy keleltt vna.Választ kérnék a kérdésemre!


2011. máj. 25. 19:45
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és vasárnap volt vége a menstruációjának
2011. máj. 25. 19:46
 2/9 Kingaa1 ***** válasza:
A terhesseg nem egy delutanos vagy par oras folyamat. Ha ennyire feltek vegyetek esemenyutani tabit! ha csak nem mentel el szerintem keves az eselye a terhessegnek. Es lehet hogy kozeleg a havi... olyankor szokott nekem is fajni
2011. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kingaa1 ***** válasza:
bocsi nem lattam a menstruacios potlasodat!
2011. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért gondolod ezt mert fáj a hasa? Mert ha igen akkor az elég nagy butaság. Még ha terhes is lett azt nem egyből fogja megérezni egy hasfájással. Szóval sztem nem terhes, főleg ha abbahagytátok, biztos csak az hogy régen evett.
2011. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

ja és még annyi,hogy ez volt neki az első,és azóta fáj neki.

és igen egyből abbahagytuk:)

2011. máj. 25. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Beágyazódás után beszélünk terhességről.A beágyazódás kb. 10 nap és csak miután megtörtént,akkor jelenik meg a szervezetben a hcg hormon,amit a terhességi tesztek kimutatnak.

Terhességi tünetek csak ezután szoktak jelentkezni,nem szex után pár órával.

A menstruáció utáni harmadik napon voltatok együtt,ami a ciklusának kb. a 8.napja.A spermiumok még kb. 3 napig életképesek,az pedig a 11.nap.Peteérés általában a 12-14.nap környékén szokott lenni,szóval necces.

Ha nem mentél még el,akkor kisebb a valószínűsége,de közel sem nulla.

Egy orvost megkérdeznék a 72 órásról és sürgősen kinyitnám a biológia könyvem,hogy ne képzeljek be magamnak olyat,amit még nem érezhetek.

2011. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem mentem el:) az óvszer pedig a hasamhoz közelebb lévő helyen lyukadt ki az oldalán.

köszi ezt a választ is:)

72 óráshoz kell vény? vagy anélkül is lehet kérni gyógyszertárban?

2011. máj. 25. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Kell vény!
2011. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hasfájás egész biztosan nem terhességi jel. Ezen kívül a körülmények (menstruációs cikluson belüli szakasz, azonnali abbahagyás) meglehetősen csekély esélyt hagynak a terhességre. Ha teljesen biztosra akartok menni, akkor tényleg 72 órás, és igen, kell hozzá vény.
2011. máj. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!