Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1hete rosszulvagyok, lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1hete rosszulvagyok, lehetek terhes? Tovább lent.

Figyelt kérdés
1hete fáj a fejem szinte folyamatosan és szédülök, elsô nap annyira rosszulvoltsam hogy még felálni se tudtam, már nem fáj annyira a fejem de szédülök és néha megfájdul a hasam fent a mellem alstt meg ott lejjebb is néha. néha rámjön a hányinger de nem hányok...nekem évek óta szokott fájni a fejem de ez már több mint fejfájás, lehetek terhes? :S 17/L
2012. jún. 30. 00:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szexeltél egyáltalán, hogy rögtön a terhességgel jössz? :D:D:D
2012. jún. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehetsz, ez a rosszullét nem befolyásolja a teherbe esés esélyét. De miért akarsz ilyen fiatalon teherbe esni?
2012. jún. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
még annyi hogy a terheséget hogy lehet elkerülni szeretkezés után 1héttel? :S és ha lehetg akkor ugy hogy szülôk ne tudják meg.
2012. jún. 30. 00:05
 4/14 anonim ***** válasza:

A lényeget esetleg nem szeretnéd az orrunkra kötni, hogy valamit mondhassunk is? :)


Azaz: mikor éltél utoljára nemi életet? Mivel védekeztetek? Mikor jött meg utoljára?


Ezek a lényeges infók.


Egyébként pedig két héttel az aktus után már kimutatja a teszt.

Két hét előtt pedig még nem érezheted a terhességi tüneteket sem.

2012. jún. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igen volt szex 1hete és nem akarok gyereket azért kérdem, bocsi telefonrol vagyok...
2012. jún. 30. 00:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Ennyi idővel az eset után már semmit nem tehetsz, max. imádkozol.
2012. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
miért vársz egy hetet? gyógyszer itt már nem segít...abortusz max de az meg nem jó....
2012. jún. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
bocsi. :) hát utoljára május 7. én jött meg, és 1hete szeretkeztem barátommal ès most nem védekeztünk meg olyan sokat nem volt bennem csak egy percet kb és nem is élvezett el
2012. jún. 30. 00:09
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
ha nem évezett beléd akkor nem termékenyíthet meg...
2012. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem :S lassan ugyis megkell jönnie meg veszek tesztet, köszi a válaszokat
2012. jún. 30. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!