Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehetek terhes?

Figyelt kérdés

menstruáció előtt kb 10 nappal kiszakadt az óvszer viszont rá 10 napra megjött(nem ment el bennem a párom mert rögtön észrevettük)

így van esély rá hogy terhes lettem(mert a beágyazódás is több nap, stb) és majd a következő menzesz fog kimaradni, vagy ha most megjött akkor biztos nem?


2012. jún. 10. 19:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

ha kiszakadt a gumi de rögtön abba is hagytuk akk nem tudom mit lehetne még ellene tenni.

és igen nem fogok bevenni már ennyiért gyógyszert hiába tudom hogy ez is jelenthet veszélyt

2012. jún. 10. 20:09
 12/18 A kérdező kommentje:
amúgy fogok venni tesztet de nem vagyok biztos benne hogy az is a biztosat mutatja.
2012. jún. 10. 20:10
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Akkor jó, ha tisztában vagy vele. Ha bevállalod, oké, a te dolgod. Csak akkor nem értem miért tetted fel a kérdést.
2012. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%
senki nem mondta h kizárt vmikor is a terhesség.. tabletta rendszeres szedése mellett kizárt, ha vki mégis teherbeesik igy, akkor vagy nem szedte rendesen, vagy vmit még szedett mellette, ami gyengitette a hatását.. azoban, ha vki felnőtt, és szexel, akkor bevállalja, h igen, akár terhes is lehet, de mivel FELNŐTT, ezért vállalja az esetleges következményeket is.
2012. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

nyilván nem szándékosan szakitottuk el a gumit.

plusz ha nem egyszer történik ilyen nem lehet csak úgy bekapkodni egymás után akár 2x is mint a cukorkát.

ez vezérelt engem.

2012. jún. 10. 20:16
 16/18 anonim ***** válasza:
A teszt ha azt mutatja, hogy terhes vagy, akkor az vagy. Ha azt mutatja, hogy nem, az lehet téves is. A HCG hormon, amit a teszt kimutat, csak akkor van jelen a szervezetedben, ha várandós vagy.
2012. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ugyanezt irtam le, amit mondtál :D
2012. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

ezzel a HCG hormonnal tisztában vagyok és azzal is hogy álnegatív lehet de álpozitív nem.

és erre értettem hogy ha megcsinálom és negatív lesz az sem biztos hogy igaz.

2012. jún. 10. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!