Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ápr. 29-én történ egy kis baleset. Az aktus után kb 6 órára vettem be 72 órás tablettát, rá két hétre csináltam tesztet ami negatív lett. május 20-a körül kellett volna megjönnie, de nem jött meg, ami gondolom a tabletta miatt késik, ezután elmentem dokihoz is múlthét szerdán, azt mondta ha egy hét múlva nem jön meg menjek vissza. Csináltam még egy tesztet és az is negatív lett. Létezik hogy ilyen sokat késik a menstruációm?!(15napot eddig) Vagy lehet hogy terhes lennék?!

2012. jún. 4. 22:56
 1/7 anonim válasza:
szúúszá, nekem volt olyan, hogy kihagyott egy teljes hónapot :)
2012. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
de viszont...nincs az sem kizárva, hogy terhes vagy...a teszt nem mindig megy tutira:s nődoki meg fogja mondani a választ! :)
2012. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tiszta ideg vagyok már emiatt!!! :(
2012. jún. 4. 23:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Aktus után 6 órával, az még nagyon időben volt. Nem valószínű a terhesség, de nem is kizárt, sajnos benne van a pakliban az is.


Viszotn az, hogy nem jön meg... hát, van akinek utána hónapokig nem jön meg, vagy összevissza jön... szóval ez sokat nem jelent.

2012. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehetsz
2012. jún. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50-50%
2012. jún. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem vagy terhes, 2 negatív tesztet volt. A hormonháztartásodat zavartad össze.

Eddig 3nőgyágyászt kérdeztem meg, mind a 3 azt mondta,hogy teljesen megbízhatóak a tesztek !

2012. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!