Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
május 4.én jött meg utoljára a mentruációm de 8.án együtt voltunk a barátommal és sajnos kiszakadt az óvszert lehet kicsivolt az esélye a teherbe esésnek de azért be vettem egy eseményutánit amitől 11.én újra megjött és kb 3-4 napig tartott most félek mert még nem jött meg most a gyógyszertől számitott utolsó menstruációt kell néznem ?

2012. jún. 7. 13:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
tesztet tegnap csináltam és az negatív lett
2012. jún. 7. 13:12
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, mi lesz a neve a kicsinek?
2012. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem doki lenne a legjobb hogy elmondod neki, de szerintem biztos hogy terhes nem vagy!
2012. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1.beszívtál ? :) 2. hát köszönöm remélem csak a gyógyszer miatt késik és semmi komoly hallotam már olyan hogy valakinek 2 hónapig kimaradt tőle ..
2012. jún. 7. 13:24
 5/11 anonim válasza:
Valószínűleg a gyógyszertől késik, nekem is volt már ilyen. Nagyon felborítja a hormonháztartásod, de hamarosan rendesen is meg fog jönni, úgyhogy ne aggódj!!!
2012. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztató üzenetet :) már szerintem beképzelem hogy szúr a hasam de voltam ultrahangon és nem találtak semmit
2012. jún. 7. 19:06
 7/11 anonim ***** válasza:
tuti a gyógyszertől, az nagyon megkavarja a hormonjaid
2012. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon remélem :/ mostanába szokott megjönni de még semmi kicsit fáj a hasam alul
2012. jún. 7. 20:13
 9/11 A kérdező kommentje:
megjött :) tuti nincs baj ?
2012. jún. 9. 08:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Na örülök:))

Valamikor emgbolondul nekem is, és kihagy 1 hónapot vagy kicsivel többet, stresszes időszakaimban volt, és 3 héten keresztül szenvedtet még meg nem jön..!! De most az utóbbi 2 hónapban rendben volt..

Na szóval tuti nincs baj!!! :)))

Esemény utánit ne nagyon szedj amúgy, de szerintem te is tudod, mert úgy halottam, meddőséget is okozhat ha valaki többször szed be 3 alkalomnál!!

Na puszi

:)

2012. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!