Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
áprilisba 10.én voltam együtt barátommal akkor óvszer nélkül (egyszeri alkalom) de nem tartott sokáig és nagyon féltem ezért be vettem egy esemény utánit aztán május 4.én megjött ahogy szokott 10.én elszakadt az óvszer és elvileg nem lehettem volna terhes de sajnos megint be vettem egy eseményutánit (tudom hogy nem szabadott volna ) :/ akkor megjött rá 3 napra most izgulok mert még nem jött meg ezt okozhatja a sok hormonhatás ? már fáj a fellem és lent van a máhszájam csináltam tegnap tesztet és negatív volt van okom a félelemre ??
2012. jún. 6. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy hogy sok esély lenen rá hogy terhes vagy, főleg hogy bevetted az esemény utánit.

Viszont ennyi eseményutánit nem szabad bevenni, mert hormonális sokkhatás ér, valószínű azért nem jött meg.

Legközelebb eszedbe se jusson ennyi tablettát bevenni!!!!

Nem szabad,és könyörögj hogy nehogy nagy bajod legyen!!

2012. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 válaszolo :köszönöm aranyos válaszod ilyen unatkozó emberek véleményére nem vagyok kiváncsi ;):) 2. köszönöm a választ :) remélem semmi komoly és terhes sem vagyok
2012. jún. 6. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszabehu. Szóval óvszer nélkül szexeltél mert csak, aztán FÉLTÉL, hogy terhes lehetsz és UTÓLAG bevettél egy eseményutáni tablettát. Ennek aztán van értelme :) Talán (de csak talán) felirathatnál egy fogamzásgátlót.
2012. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!