Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még hányszor fognak feltenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még hányszor fognak feltenni 'lehetek-e terhes' jellegű kérdéseket?

Figyelt kérdés

miért???miért ilyen buta némelyik???

+bónusz kérdés

akkor is ennyi sötét tini volt,amikor még nem volt internet?


2012. jún. 9. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
A legjobb ennél már csak az, hogy kikérik maguknak, ha válaszolsz a kérdésre.
2012. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akkor még apuka, anyuka elmagyarázta nekik, ill. nem párzottak 12 évesen a gyerekek.

A biológia óra pedig csak helykitöltőként van jelen az órarenden.

2012. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
* NE nézzétek meg a LINKET.
2012. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"gyakorikérdések.hu"

gondolom elég gyakran.

2012. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ennyit változott volna a világ?

nem voltam olyan rég tini..10 éve lassan,haha,de én nem emlékszem,hogy olyanokon filóztunk volna,hogy 'feldugtam egy tejfölös uborkát,vajon terhes vagyok' meg hasonló...


azt gondolnám,mivel már bármit meg lehet nézni neten,utána néz a dolgoknak egy ezzel foglalkozó honlapon,mielőtt kiírja ide a buta kérdését,amire úgysem fog megnyugtató választ kapni

2012. jún. 9. 10:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért azt is nézd, hogy lehet a legtöbb kérdés trollkodás.
2012. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régen is ezerszer feltették ezeket a kérdéseket. Ráadásul akkor a szülők még semmit sem magyaráztak el és a biológia okatatás is elég érdekesen zajlott. Szerintem régebben kevésbé voltak gázosak ezek a kérdések (ha valaki utána akar nézni, nézzen, mert ezermilliószor fel van téve ez a kérdés az ősi újságokban), mint most, mert manapságvan biológiaóra+internet.
2012. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
B*szni kell és kész, és a legtöbb agyilag itt meg is áll. Mert szerintem a tetves facebook(ami nélkül ugye már nem élet az élet) mellett egy kis időt lehetne szánni az ilyen „kevésbé” fontos dolgokra is, mint a védekezés, a nemi betegségek stb. Vagy most már ugye a TV neveli fel az embereket, hogy ott valami 10 perces kis felvilágosítást adni vagy valamit. Bezzeg azt a k*rva durex reklámot napjába akár 10x is leadják, nehogy elfelejtsd, ha d*gni akarsz akkor mit kell feltétlen beszerezni.
2012. jún. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!