Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bojkottáljuk a ". , lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bojkottáljuk a ". , lehetek terhes? " kérdéseket?

Figyelt kérdés
Természetesen nem az 1 % értelmes kérdést, hanem a többi 99-t.
2010. febr. 17. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
ja, megszakitással " védekeztek ", aztan meg csodalkoznak, h " jéé, nem jön meg, pedig mi védekeztunk ". :DD
2010. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem is tudom! Én pl. megláttam tegnap az utcán egy szép lányt. Összenéztünk egy pillanatra. Szerintetek ettől teherbe eshetett??? Kérlek segitsetek! Az előváladékot a szél is átviheti?
2010. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Látom ti is unjátok ezeket. Kellene az oldalra egy beléptető teszt.Csak az léphet az oldalra,aki jól válaszol 10 védekezéssel kapcsolatod kérdésre.Szerintem megcsappanna a látogatottság.
2010. febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

eccer kiírtam erre egy kérdést:D

volt benne ötlet felvetés is, h csináljuznk plusz kategóriákat, kérdéseken belül, pl: LEHETEK TERHES? kategória.

Aztán a lehetek terhes kategóriát kibővíteném bizonyos automata válaszokkal, amelyek kérdések is egyben. Így a kérdező közelebb kerülhetne a válaszához. Ilyen automata kérdés pl: "Védekeztél?", "Ha igen, hogyan?"

1. óvszer. Kiszakadt?

Igen -> Igen lehetsz terhes.

Nem -> Nem valószínű h terhes vagy, csinálj egy tesztet.

2. Fogamzásgátló. Beszedted mindig rendesen?

Nem -> Igen, lehetsz terhes.

Igen -> kicsi az esély, hogy terhes vagy, csinálj tesztet.

Igen, de kihánytam/fostam. -> Igen, lehetsz terhes. Csinálj tesztet

3. Megszakítással. -> Igen, lehetsz terhes.

4. Nem védekeztem. -> Igen, lehetsz terhes. Csinálj tesztet.

Ha ezek után is még nincsen tisztában az illető azzal h lehet e terhes, akkor az már szerintem egy érdekes kérdés, és látogatnák a válaszolni vágyók a kérdést :)

2010. febr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
00:09-es jó ötlet,csak támogatni tudom. :)
2010. febr. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kombináljuk a beléptetőrendszert (tegyünk bele alapvető helyesírási kérdéseket is) az automata kérdés-válaszos rendszerrel, javaslom még kategóriáknak: "Elég nagy a farkam?", "Kövér vagyok?", "Szerintetek jól nézek ki / jól néz ki ez a lány?", főleg a méretes gyakori.
2010. febr. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

00.09-es vagyok. ezek voltak anno az én ötleteim:

szerelem szex témakörön belül, a 'Lehetek terhes?', és a 'Megfelelő-e a péniszem mérete?' alkategória.


Szépség divat témakörön belül, a 'Vitanol-C és Bánfi hajnövesztés', valamint a 'Dagadt vagyok-e?' alkategóriák.


Közlekedés témakörön belül, a 'Mi lesz a KRESZ-vizsgán?'


Egészség témakörön belül, a 'Hüvelygomba' és a 'Mi lesz a nőgyógyásznál?' alkategóriák.


Számítástechnikán belül pedig, a 'Mi a baja a számítógépemnek?' alkategória.

2010. febr. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!