Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így lehet terhes a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Mind a kettőnknek ez volt a legelső. Gumit alap, hogy használtunk, de miközbe csináltuk kicsit felcsuszott. Nem jött le de meggyürődött kicsit és inkább cseréltünk gumit. A másikkal nem volt semmi gond, nem mentem el benne és nem is szakadt ki a gumi. Viszont miközbe cserélgetük a gumit nem kerülhetett előváladék a másodikra? Ha igen, ettől lehet terhes? Valamint már elötte pettingeltünk, akkor sem mentem el, de a péniszemhez hozzáértem, és utána megujjaztam de az elött se mentem el. Most kéne megjönnie utolsó héten. Késhet neki több napot ? Értelmes válaszokat előre is köszönöm:) 18f
2012. máj. 27. 14:23
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia! :)

A terhességet körülbelül ki is lehet zárni, 100%,hogy nem lett terhes a barátnőd!

Késni késhet neki, szex után szokott, ez normális, és akkor se idegeskedjen, ez csak a testi kapcsolat miatt van !! :)

2012. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj nem lesz gáz:)Előfordulhat előváladékban sperma de nagyon kevés az esély rá.:)
2012. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
99.8% h nem lett terhes, ne aggódj. párnapos késés bármitől lehet - akár a stressztől is
2012. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Carlsokolbász ***** válasza:
48%
Amennyiben kérdésed "Terhes vagyok-e" jellegű a Gyerekvállalás/Teherbeesés kategóriába írd ki!
2012. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 28. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!