Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Bár megjött a menzeszem, pár nappal korábban és nagyon gyenge volt, 2-3 napig tartott (általában erős szokott lenni és 4-5 napig tart). Mivel az együttlét még egy hete sem történt meg, ezért a teszt nem mutatná ki tudtommal a lehetséges terhességet. Már "tüneteim" nincsenek. Lehet, hogy terhes vagyok, vagy más az oka a menstruációm változásának (stressz pl.)?

2012. máj. 24. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy. De van okod az aggodalomra?
2012. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Lehetséges a stressz miatt van. Nekem is elofordult már,hogy annyira rástresszeltem,hogy bár megjott,akkoris féltem.. Nekem is általában nagyon eros,de akkor elég kevés volt.. de nem voltam terhes:) ne aggódj
2012. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát az a gond, hogy nem néztük meg, hogy elszakadt-e a gumi és még viccelődött is vele, hogy "hova tűnt?"... De védekezni védekeztünk.
2012. máj. 24. 23:45
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, türelmesen várok, aztán veszek egy tesztet.
2012. máj. 24. 23:46
 5/10 anonim ***** válasza:

mi az,hogy hova tűnt?benned maradt az óvszer?


sajnos csak aktus utáni 14.napon mutat biztosat a teszt :S a menstruáció mennyiségre és pontosságra sok mindentől változhat...tüneteid még nem lehetnek..

2012. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 man79 válasza:

Előfordul, hogy kevesebb a menszesz, mint szokott, attól függetlenül, hogy terhes vagy-e vagy sem. Az is lehetséges, hogy mivel mielőtt megjött, azelőtt szexeltetek, azért kevesebb. De igen, valóban sok tényezője van, ami befolyásolhatja. Ide tartozik a sztressz is.

Én pl. mióta antibébbogyót szedek, azóta ugyan rendszeres, de alig van valami, van, hogy 1nap alatt lezajlik és 2-3db tisztasági betét elég.

Ha nagyon parázol, akkor 2hét múlva vegyél egy gyorstesztet a nyugalmad érdekében. :)

2012. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy maradt bennem, csak olyan viccesnek találta, ha megijeszt vele, mert tudja, hogy ez az egyik dolog, amitől nagyon parázok. Igen, én is gondolkoztam rajta, hogy akármilyen oka lehet annak, hogy ilyen fura a menzeszem, de majd csinálok azért tesztet, aztán kiderül.
2012. máj. 25. 17:21
 8/10 A kérdező kommentje:
De egyébként nagyon érdekes az egész, egyszer nagyon gyenge, máskor meg rendesen vérzek, aztán van, hogy egy nap (szinte) semmi, megint erősebb, aztán semmi, megint gyenge... Mi ez az egész? Mostmár nagyon félek.
2012. máj. 25. 19:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne féljél, nem lesz semmi baj! :) Én sem hinném,hogy terhes vagy, ha megjött, bár kevés is,akkor nem lehet ilyesmi gond! De ha ennyire félsz az óvszertől, akkor váltsál mondjuk gyógyszerre,mert akkor rendszeres lesz a menstruációd is! Mondd el egy orvosnak,ha nem mersz "élőhöz" menni akkor kérdezz weborvosokat! Minden jót! :)
2012. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!
2012. máj. 25. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!