Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem vettem be akkor terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vettem be akkor terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Január óta szedek fogamzásgátlót, és eddig egyszer felejtettem el bevenni! Ez szombaton volt(19.-én) elötte nap pénteken lefeküdtem a barátommal.(más védekezéses módszer nélkül). Ha holnap lefekszek vele akkor használjunk óvszert vagy nem szükséges? (Az elmaradt gyógyszert bevettem!) Teljesen be vagyok pánikolva és kétségbe vagyok esve :'( (16/L)


a bunkó válaszoktól mellőzetek!


2012. máj. 21. 18:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Az új levél megkezdésének lső hetébe felejtettem el
2012. máj. 21. 18:28
 2/8 A kérdező kommentje:
*első
2012. máj. 21. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen hamar vetted be?
2012. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tegnap este a vasárnapit és ma reggel a szombatit.
2012. máj. 21. 18:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel a szombatit, de a tegnapit azt már tegnap este bevettem
2012. máj. 21. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:

én ezt nem értem....ha tegnap bevetted a tegnapi, akkor nem láttad hogy ott a szombati kimaradt tabletta??


amúgy igen, holnap mindenképpen védekezzetek, és ahogy a tájékoztató is írja, van esély a terhességre, de nem nagy

2012. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De láttam, csak anyu mondta h reggel vegyem be :/
2012. máj. 21. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:

dehát a tájékoztató is írja, hogy azonnal vegye be amikor észrevette, mégha ez két tabletta együttes bevételét is jelenti...



mindegy nincs tul nagy esély rá hogy terhes leszel, de mindenképpen alkalmazzatok kiegészítő védekezést.

2012. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!