Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eléggé speciális eset, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé speciális eset, de attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal pár hete szexeltünk, de mivel nem volt nálunk gumi, ezért ő nem vette le az alsónadrágját, és úgy dörgölőzött a puncimhoz. A nadrágba élvezett, és még egy darabig odanyomta hozzám.

Elképzelhető, hogy jutott belém is a spermából? Pont fogamzóképes állapotba voltam. Mennyi esélye van, hogy nadrágon keresztül átjussanak a méhembe?



2012. máj. 24. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az igen, ez már komolyan sex volt! Bár terhes az lehetsz, ha nem ettől akkor mástól?
2012. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
-.- semmi
2012. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát ezt elképzelni sem tudom,h lehet megvalósítani. :D Ha a hüvelyedbe került sperma akkor lehetsz terhes de sztem kicsi a valószínűsége ha nem "rakta be", vagy alsónadrágostól "berekta"?bocs ezt nem tudtam szebben írni.Nem tudom elképzelni ennnek a szexnek a módját.:)de ha volt benned akkor lehetsz terhes vagy ha spermás kézzel :benyúlt".
2012. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

. . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--



Könyörgöm, mondd azt, hogy ez csak egy vicc!

2012. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
a nadrágjába élvezett, és még pár másodpercig ottmaradt az átitatott nacival, utána pedig megujjazott, de nem nyomta be teljesen az ujját, csak kb a bejáratig. de az ujjai nem voltak cuccosak, max ha a nadrágból átment a puncimhoz és bekevert a hüvelynyíláshoz egy saját nedvességemmel keveredett cuccost.
2012. máj. 24. 16:07
 6/14 anonim ***** válasza:

Tehát nem vicc? Nos, rendben. Akkor megpróbálom úgy leírni, hogy te is megértsd. Ha nadrág volt rajta, és abba élvezett, ráadásul nem közösültetek, tehát nem rakta be a péniszét a vaginádba, akkor nem lehetsz terhes. Hiába ujjazott meg, azt írtad, hogy nem volt sperma az ujján. De még akkor sem valószínű a terhesség, ha van egy kis sperma az ujján. De ajánlom figyelmedbe a biológia órát, és más fogamzásról és terhességről szóló weboldalakat és könyveket. A másik fele az, hogy ide csak 18 éven felüli személyek írhatnának, és aki képes egy ilyet kérdezni, az még bőven 18 év alatt van. Tudod nekem tini koromban soha, de soha nem jutott eszembe ilyen buta kérdéseket feltenni. Valahogy tisztában voltam a fogamzás és terhesség fogalmával. Nem tudom, de a mai fiatalok annyira, de annyira buták. Tisztelet a kivételnek. De te, Kérdező, sajnos nem tartozol a kivételek közé.

Üdv.

21/L

2012. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha késni fog a menstruációd vegyél tesztet mert elvileg lehetsz terhes,vagy ha nagyon aggódsz vegyél most.
2012. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

19 vagyok, és eddig mindig húztunk gumit. Most történt ez a speciális eset.


Szóval akkor azt mondod, hogy mivel nem dugta belém, és az ujjait sem dugta fel, csak a bemenet előtti részen járt, és nem volt spermás (hacsak nem szivárgott át egy kicsi a naciján keresztül a saját nedvességembe) akkor nem lehetek terhes?

2012. máj. 24. 16:33
 9/14 A kérdező kommentje:
egyáltalán átmehet a nadrágon keresztül? ha jól tudom akkor a spermáknak kell az a lökőerő ami az ejakulációnál van, hogy bejussanak a méhbe, maguktól nem bírnak felmászni
2012. máj. 24. 16:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Ahelyett,h itt hülyeségeken agyalsz és idegeskedsz vegyél tesztet,h megnyugodj!Amúgy lehetsz így is terhes csak nem olyan nagy a valószínűsége.
2012. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!