Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nem tudok orvost...

Anyukák! Nem tudok orvost fogadni BP. -en melyik korházba menjek szülni? ÁEK. -be jártam terhes rendelésre, de elbizonytalanodtam. Volt az a eset, meghát amugy is olyan lekezelők voltak mert nincs orvosom.

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az ÁEK-ben szültem fogadott doki nélkül és mindenki tök aranyos volt,pedig jan.1-én hajnalban szültem.

2010. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
a volt máv korházban ugye?
2010. júl. 10. 16:15
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen
2010. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt ajánlom neked,hogy menja Margitba.Én sem tudttam orvost fogadni,ezért mentem oda.Minden doki rendes,aki a te szülésednél az ügyeletes lesz, az holnap valaki fogadott orvosaként fog levezetni egy szülést pénzért...Ugyhogy én feleslegesnek találtam a Margitban fizetni bárkinek is.Aztán persze adttam egy kvés pénzt ,de közelsem annyit amit elkért volna egy fogadott doki. A szülésznők pedig mind aranyos,kedves.akárkivel beszéltem a bennt tőltött napok alatt, mindenkki a saját szülésznőjét dicsérte, aki épp vele volt.Kezdj el oda járni gondozásra, és minden menni fog a maga útján..

Nem kell ezt túlaggódni!Nyugi, minden rendben lesz!

2010. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi. hogy tudok informálodni a Margitról?vidéki vagyok.azt se tudom hol van.gondolom Budán
2010. júl. 10. 19:14
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmiképp nem akarnám lehúzni azt a válaszolót, aki a Margitot ajánlotta, de a statisztikák alapján ott van a legtöbb császármetszés. Én a Szent Istvánt és a Szent Imrét ajánlanám. Mindkettőnek nagyon jó híre van, baba-mamabarát kórházak. Én a Szt.Istvánban szültem eletes szülésznővel,maximálisan elégedett voltam, alapból volt gátvédelem és a "Gyöngéd születés" fényében hoztam világra kisfiamat. Ha mégis tudnál orvost fogadni, nagyon-nagyon tudom ajánlani Dr.Újvári Attilát, nagyon emberséges, rugalmas, megértő és szakmailag kiváló felkészültségű. Angliában diplomázott, ott is vezet le szüléseket, nagyon széleslátókörű. Ha valamire nem tud választ adni, utánajár. Alapvetően a kismamák megnyugtatására koncentrál, ez érezhető is,amikor nála van az ember. Tavaly hozzájártam, 6000Ft egy alkalom,amiben benne van az ultrahang is. Tiszta szívvel ajánlom. Levelezni is tudsz vele, feltehetsz neki kérdéseket a témában és max. 1 héten belül személyesen és nagyon kedvesen válaszol. Itt éred el: www.wellnesscafe.hu A Szakértők közt találod. Ha teheted, ne hagyd ki. Én utáltam nődokihoz menni, de ő visszaadta a hitemet és bátran megyek hozzá, nincs semmi rossz érzésem. Nagyon barátságos, békességet sugárzó. Ha kell.tudok tel.számot is adni. Minden jót neked!

2010. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, elírtam vmit, szóval ügyeletes szülésznővel szültem. :) Az ajánlott két kórházban bárkinél is szülsz, jó lesz, mert a szemléletük miatt emberséges módon bánnak veled.

Ezt nézd meg: [link]

Ha tudok még vmiben segíteni, írj privátban. Szép e

2010. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, szép estét! akartam írni, csak fél kézzel írok, a másikban a kisfiam alszik. :)
2010. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én a Szent Imrében szültem tavaly, de nem mennék oda még egyszer. Annyira bababarát, hogy a besárgult babámat nem engedték majdnem 2 napig szoptatni, mert kék fényben volt. Nem is lett elég tejem. Mielőtt hazamentünk más doki vizsgálta meg és nem értette, hogy miért nem vihettem ki, szerinte egyáltalán nem volt olyan súlyos az állapota.

Délután szültem és másnap reggel hozták be a babámat, aztán ott is hagytak vele. Első baba volt és fogalmam sem volt mit hogyan kell csinálni. Mikor felébredt kerestem a nővéreket, hogy mutassák már meg a szoptatást, pelenkázást stb. Elküldtek, hogy megbeszélésük van és jöjjek vissza délután 4 körül. Mindez történt reggel 9-kor! Egy másik szobában fekvő anyuka mutatott meg mindent!

2010. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja és a második nap tudtom nélkül tápszert adtak neki cumisüvegből. Mikor rákérdeztem miért, azt válaszolták, hogy "ennie kell valamit".

Előző voltam.

2010. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!