Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nem tudok orvost...

Anyukák! Nem tudok orvost fogadni BP. -en melyik korházba menjek szülni? ÁEK. -be jártam terhes rendelésre, de elbizonytalanodtam. Volt az a eset, meghát amugy is olyan lekezelők voltak mert nincs orvosom.

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 16:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én is hallottam az Istvánról, hogy egyszercsak gondoltak egyet a csecsemősök és tápszert adtak a babának. Pedig anyukának volt teje, szóval nem értettem.

Ezen kívül jókat hallottam róla, legalábbis nekik megmutattak mindent és segítettek, bár a szülés története nekem kicsit zavaros volt. Szerintem egy kicsit túl lett aggódva meg bonyolítva az egész és végül az EPI-re nem maradt idő?!!

Ja, és mindez választott orvossal és választott szülésznővel történt, úgyhogy én azért itt meggondolnám az ügyeletes orvost.


Egyébként szerintem nézz körül fórumokon, ahol név szerint "beszélik ki" a dokikat és válassz egyet! Tudom, hogy ez plusz pénz, de ha normális dokit találsz (fogsz találni!), akkor úgysem mond konkrét összeget, plusz nem is az elejétől jársz hozzá (én is így voltam) és így a terhesgondozásért ha a kórházba jársz nem kell külön fizetni, a szülés után pedig adsz pártízezer forintot és mindenki boldog! Nekem mindig az a véleményem, hogy ennyit ki tud spórolni, aki gyereket vállal, bár minket sem vet fel a pénz és tudom, hogy pont a legköltségesebb időszak (látszólag), de megéri, ha lesz egy doki, aki különösen figyel rád és nem hagy ott addig, míg három másik szülőnőt is ellát adott esetben!

2010. júl. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
szent imre, már 2x, nagyon szuper. de szerintem azért ne a város túlvégén válassz kórházat, hanem ahova be tudsz járkálni, hetente a vége felé, ha túlhordod, akkor 2 naponta...
2010. júl. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Budán a Szt. Jánosban szültem. 4 szobatársam volt a 4 nap alatt, 3 nak nem volt fogadott irvosa mert nem engedhette meg magának, de mindhez lejött minden nap a doki érdeklődni felőle! A szülésznők kedvesek, a csecsemősök mindent megmutatnak. Bármikor kihothatod a babád, egész nap veled lehet!

Szuper kádas modern szép szülőszobák vannak!

Ami nekem nagyon tetszett, bárki jöhet látogatni a szobába, a párom ott lehetett reggeltől estig, foghatta a lányunkat nem csak ablakon át nézegethette a csecsemőosztályon!

Mellettem volt segített felállni szülés után kipakolni a táskából stb.

Ha megint szülök csak ott!

2010. júl. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én az Uzsoki utcai kórházban szültem,ügyeleten és kellemmes csalódás volt:-)))
2010. júl. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem két ismerősöm is szült mostanában az Istvánban, és mindkettő nagyon negatív tapasztalatokat szerzett ott. Pénzéhesek az orvosok, nem olyan az ellátás, mint amilyet az ember elvárna. Pedig mindketten fogadtak orvost.

Én a Bajcsyban szültem (X. kerület), és nagyon jók a tapasztalataim. Igaz, nekem volt fogadott orvosom, de mire megszültem, szabira ment, így az ügyeletes orvosnál szültem. Így neki nem adtam pénzt. A szobatársamnak egyáltalán nem volt fogadott orvosa, és már a második gyerekét szülte ott ily módon. Azt mondta, végig a terhesgondozás alatt és a szülésnél is teljesen normális volt vele mindenki, pedig egy forintot se adott senkinek.

Igaz, a Bajcsynak nincs meg a bababarát kórház címe, de ennek ellenére bármikor ott lehet melletted a baba, éjjel-nappal, ha te úgy akarod. De ha fáradt vagy, beadhatod a csecsemősöknek. Ők is nagyon kedvesek voltak, pedig nem adtam nekik pénzt. A Bajcsyban pedig aláíratnak veled egy papírt, mielőtt cukros vizet vagy tápszert adnak a gyereknek, de azt is csak akkor javasolják, ha szükséges. Ha nem írod alá, akkor nem kap. Szóval én csak ajánlani tudom ezt a kórházat.

2010. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hahó, ezt a kérdést anno én írtam ki, minden remek volt az ÁEK-ban: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..
2010. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!