Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (szerintem...

Lehetek terhes? (szerintem extrém eset. Lent)

Figyelt kérdés

a múlt hétvégén többször együtt voltam egy férfival. sajnos nem védekeztünk, ő a megszakításos módszert választotta. (légyszi ne ítélkezzetek, nem olyan egyszerű a dolog, mint ahogy kinéz..:S) szóval megtörtént. nagyon aggódok, hogy terhes lehetek-e, mert a menstruációm nem jön meg rendesen. márciusban hagytam abba a fogamzásgátló szedését, ezután megjött áprilisban és szeptemberben, azóta semmi...5 hónapos "ciklusaimat" tekintve nem most kéne megjönnie, ettől függetlenül aggódom, hogy mi van, ha esetleg terhes vagyok.. előfordulhat ilyen, felborult hormonrendszer mellett?

igaz, hogy csak egy hete volt, de vannak apróbb alhasi fájdalmaim, mintha "meg akarna jönni", ezen kívül semmi mást nem tapasztaltam.

előre köszönöm a válaszokat


2012. jan. 21. 02:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, 1 hét múlva vegyél egy tesztet, és megtudod.
2012. jan. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mi igy vedkeztunk a ferjemmel 2 honapig es nem lettem terhes, de ettol fuggetlenul nem ez a legbiztonsagosabb modszer a vedekezesre

Szerintem is vegyel tesztet. Es ha nem vagy terhes menj el orvoshoz a rendszertelen ciklusod miatt.

2012. jan. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, mi 5.éve védekezünk igy és nem lettem terhes, habár most én is ugy vagyok mint te, nekem rendszeresek a ciklusaim, még egy hét van h megjöjjön, de sztem nem vagyok terhes, ha eddig sem lettem.

A rendszertelen ciklusod miatt szerintem is menj el orvoshoz.

2012. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is megszakítással védekeztünk és kb. a harmadik alkalom után terhes lett a párom. most 12 hetes
2012. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!