Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eléggé speciális eset, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé speciális eset, de attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal pár hete szexeltünk, de mivel nem volt nálunk gumi, ezért ő nem vette le az alsónadrágját, és úgy dörgölőzött a puncimhoz. A nadrágba élvezett, és még egy darabig odanyomta hozzám.

Elképzelhető, hogy jutott belém is a spermából? Pont fogamzóképes állapotba voltam. Mennyi esélye van, hogy nadrágon keresztül átjussanak a méhembe?



2012. máj. 24. 15:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16:21 vagyok. Nyugodj meg, nem vagy terhes. De ha tényleg ennyire rá vagy stresszelve, akkor menj, vegyél egy tesztet. Vagy írass fel esemény utánit, de szerintem felesleges, nem vagy terhes.
2012. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszönöm, de az esemény utáni két hét után már nem jó :))


azért reménykedem, assan meg kéne jönnie

2012. máj. 24. 19:21
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt hogy pá hete történt, nem láttam. Akkor marad a teszt, vagy pedig várod, hogy megjöjjön. Bár kolléganőm a terhessége első 2 hónapjában úgy menstruált, mintha nem is lett volna terhes. Szóval még a menzesz sem biztos pont. Szerintem vegyél tesztet, vannak olcsó tesztek is. Szép napot! Utolsó voltam
2012. máj. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
vaklárma, megjött.:)
2012. máj. 27. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!