Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 9 hónapig szedtem a Gestomix...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 hónapig szedtem a Gestomix fogamzásgátlót és most váltott a dokim a Cypromix nevűre! Nem tartottam szünetet a kettő között, a tabletta mentes 7nap után elkezdtem a Cyromixet! Kell-e ha igen meddig más módszerrel védekeznem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kell.

De miért állított át az orvosod egy olyan tablettára, ami elsősorban nem fogamzásgátló, hanem egy igen erős hormonkészítmény, akinek a szedése csak indokolt esetben lenne szabad?

2012. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazából olcsóbb gyógyszert kérdeztem tőle és már írta is
2012. ápr. 20. 13:46
 3/9 A kérdező kommentje:
de ha nem fogamzás gátló attól függetlenül megvéd a teherbeeséstől??
2012. ápr. 20. 13:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Meg. Csak esetleg szépen szétk.rja a hormonrendszered. Persze ez sem 100%, csak jóval nagyobb az esély rá, mint egy fogamzásgátlásra kifejlesztett tablettával...

Inkább fizess érte többet szerintem, de ezzel a gyógyszerrel nagyon rácseszhetsz, ha neked nem indokolt a szedése.

2012. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pff... Ha neked pár száz, esetleg pár ezer forint spórolás megéri a kockázatot, hogy esetleg soha nem lehet gyereked a későbbiekben sem, akkor hajrá. Én azért nem ezen spórolnék. Bár ha így van, szeded 1-2 évig, utána már semmivel nem kell majd védekezni, mert peteérésed alapból se lesz, végülis tényleg, ez éri meg legjobban.
2012. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ahogy érzem a válaszodból elég durva ez a gyógyszer de miért???
2012. ápr. 20. 14:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert magas a hormontartalma. Felejtsd el ezt a tabit, ha nincs semmi gondod és nézz másik orvos után, mert az sem épeszű, aki egy egészséges nőnek ezt felírja.
2012. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert egy hormonbomba!


Egy alacsony hormontartalmút akár a változókorodig szedheted 16 éves korodtól, míg ezt a cypromixet max fél évig!!

2012. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem köszi az infót
2012. ápr. 20. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!