Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek, Gestomi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek, Gestomix-et. Ha belém élvez a barátom akkor tuti nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Beszedtem az első levéllel és most a második levél első tablettáját vettem be. Ma óvszer nélkül szeretkeztünk a barátommal (4 éve vagyunk együtt), de végig stresszeltem, nem is nagyon élveztem. Nem élvezett belém. Ilyenkor már tuti nem lehet baj? Nagyon kellemetlenül éreztem magam. Ha naponta többször csináljuk és belémélvez akkor se lehet baj? Annyira félek a terhességtől... :S
2012. márc. 29. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre azt szokták mondani, hogy csak egyetlen dolog tuti az életben...
2012. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De, lehet baj. Ugyanúgy, mint a guminál vagy más védekezésnél. Mindig lehet baj, de ha ezen agyalsz, sose fogod élvezni a szexet.
2012. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát 100% biztonság csak akkor van ha gumit+tabit használtok.. szerintem kicsi a valószínűsége annak hogy teherbe esel... de ha biztosra nem szeretnél teherbe esni akkor menj nőgyógyászhoz esemény utáni tablettáért.. és erről kérdezd a nőgyógyászodat(mármint "Ha naponta többször csináljuk és belémélvez akkor se lehet baj?" )
2012. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úristen... Ekkora baromságot már rég hallottam... Menj el a nőgyógyászodhoz, de el fog küldeni a búsba... FOGAMZÁSGÁTLÓ TABLETTA MELLETT TILOS ESEMÉNY UTÁNIT BEVENNI!
2012. márc. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát én is furcsának találom mert akkor minden szex után menjek esemény utániért?

Én elhsizem h nem lehetek terhes meg tisztában vagyok a dolgokkal csak eddig óvszerrel csináltuk és így hogy láthatólag semmivel nem védekezünk (de ugye a gyógyszert szedem) szorongok. Így hogy nem látom, érzem csak tudom h bevettem a gyógyszert félek...

2012. ápr. 1. 09:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél így van az elején, de eltelik 1-2 hónap, rendben megjön a vérzés, és el fog múlni a félelmed, tapasztalat!
2012. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!