Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt valaki, aki Gestomix...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, aki Gestomix fogamzásgátlót szed?

Figyelt kérdés
Ha van , akkor arról szeretném megkérdezni , hogy ő 100%osan elégedett a tablettával , és teljes mértékben megbízik benne ?
2012. jan. 31. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szedem és eddig 100%-ban működött.

27/F

2012. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kössz a semmit
2012. jan. 31. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Jajj, ne haragudj. De komolyan itt vársz választ a komoly kérdéseidre?
2012. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok mások véleményére , mert az ismerőseim közül senki nem szed ... neked meg lehetne jobb dolgod is mint mások kérdéseibe belekötni ... puszi
2012. jan. 31. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért kell minden nap legalább 3 olyan kérdést feltenni, hogy "Mi a véleményetek az xy fogamzásgátlóról"?


Még egyszer leírom:

A tabletta összes k.baszott mellékhatása a TE SZERVEZETEDTŐL függ. Attól, hogy 20-an beírják, hogy a legcsodálatosabb gyógyszer a világon, attól még lehet, hogy neked migréned lesz tőle, vagy épp a libidód megy a béka segge alá.

De az is lehet, hogy 20-an beírják, hogy egy rakás szar, neked meg tökéletes lesz.


Fogjátok már fel végre, hogy ha minden egyes nőnek ugyanaz lenne jó, akkor nem gyártanának 50 féle gyógyszert. Azért van ennyi, mert mindenkinek más a szervezete, mindenkinek más a jó.

2012. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én azt szedek, a 20/75-ös verziót! még nincs egy hónapja sem, de megbízom benne, eddig nem volt semmi húdenagy rosszullétem vagy akármi,amit ráfoghattam volna biztosan!
2012. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!