Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 3-ik héten elfelejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 3-ik héten elfelejtettem bevenni a gestomix tablettát most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A levélből már csak 3 szem volt és az egyiket elfelejtettem bevenni este 8kor szoktam és reggel 9kor vettem be. A tájékoztatóban fel van tüntetve hogy mit csináljak 12óránál hosszabb vagy rövidebb időn belül melyik érvényes rám? A késés 12-13óra volt.
2012. ápr. 16. 18:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és már csak két szem van hátra a gyógyszerböl.
2012. ápr. 16. 18:50
 2/4 anonim ***** válasza:

"12óránál hosszabb vagy rövidebb időn belül melyik érvényes rám"

"A késés 12-13óra volt."


Most őszintén....szerinted???????

2012. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A peteérésen túl vagy, elvileg nem lehet gond. 2 szem van vissza, aztán megjön majd, tehát szerintem szedd tovább, ahogy szoktad. Én is jártam már így, nem történt semmi.
2012. ápr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A peteérésen túl vagy, elvileg nem lehet gond. "

Te mégis miről beszélsz, Tabletta mellet jó esetben NINCS peteérés.

De ha vki kihagy egy szemet, és peteérése lesz, akkor nem az eredeti ciklusának megfelelő időben lesz a peteérés, hanem mikor kihagyta a gyógyszert!!!

2012. ápr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!