Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak a továbbiakban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a továbbiakban ha rosszul vettem be a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

Annyira szégyenlem magam! 4 éve rendszeresen szedem a tablettát,és soha nem volt gond belőle.

Most azonban nincs mit szépíteni de figyelmetlen voltam és teljesen máshol kezdtem el szedni a gyógyszert. Triregolt szedek,és nem a rózsaszínt vettem be először hanem a sárgásbarnát. De nem is csak egy szemet rontottam el,hanem 9et! Annyira félek,soha nem történt velem még csak hasonló sem. Tegnap este hirtelen bevillant hogy nem is azt a gyógyszert kell bevennem. Akkor bevettem amit kellett volna először is a rózsaszínt. Ezek után mit gondoltok szedjem tovább a gyógyszert,úgy ahogy kéne?

Hétfőn megyek időpontot kérni a nőgyógyászhoz de nem biztos hogy aznapra már egyből kapok. Tehát addig nem tudom mit csináljak.

Egy barátnőmtől kérdeztem hogy mit csináljak,ő azt mondta neki volt már ilyen h elrontott egy szemet,és azt mondta a dokija hogy ugyanúgy szedje tovább ahogyan kellene. De basszus én 9et rontottam el!

Ráadásul utoljára tegnao délután voltam együtt a barátommal. Fogok csinálni egy tesztet mindenképpen. Azt mikor csináljam meg hogy valami eredményt mutasson?


2012. ápr. 1. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel más hormontartalmaznak a más színű tabletták,így más jellegű ciklus generál a tabletta.Szerintem ugyanúgy megfog jönni az álmenstruációd,legfeljebb a hatásfoka más lesz ebben a hónapban.

Én végig szedném a helyedben és tüzetesen elolvasnám a használati utasítást.

2012. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aktus utáni 14napon mutat a teszt biztos negatív ill. pozitív eredményt.


Ha két héttel ezelőtt is csináltátok,akkor csinálj egyet holnap,aztán két hét múlva is.

2012. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

www.orvostudakozo.hu, Dr. Hamvas Ferenc.

Még ált. a kérdés feltevés napján válaszol.

Vagy hívd fel a dokid.

És mindenképpen óvszer!!!!!!

2012. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
irtam már a web betegre,de akkor ide is irok! Köszi!
2012. ápr. 1. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!