Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem lehet felfogni, h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet felfogni, h nem bízok a megszakításosban és mi a fenéért nem lehet felhúzni azt a nyamvadt gumit?

Figyelt kérdés
ezt kérdezem az összes "majd kihúzom előtte" típusú sráctól
2012. márc. 25. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
En peldaul nem szeretem gumival csinalni, visoznt mindig kihuzom elotte, ez onuralom kerdese, de persze megertem a lanyokat, h nem biznak ebbe mivel sok olyan pasi van akinek csak a szaja jar s amikor oda kerul akkor ugy elszall mint egy szuz srac aki eloszor csinalta. Javaslom amikor eloszor fekszel le egy pasival akkor mindig gumival csinaljatok ha meg nem akarja akkor mond meg neki, h vagya zzal vagy sehogy s kesz. Ha mar jobban kiismerted es latod, h megbizhatsz benen akkor utana mar szerintem engedheted gumi nelkul is. De elobb bizonyitsa be, h bizhatsz benne;)
2012. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Első ez nem bizalom,és önuralom kérdése!
2012. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Első válaszoló, ne haragudj, de butaságokat mondasz. Ez nem önuralom kérdése, ugyanis az előváladékot nem tudod úgy szabályozni, mint magát az ejakulációt. Mellesleg 2 éve vagyunk együtt a párommal, már tapasztalt volt, amikor összejöttünk, mégis úgy párhavonta egyszer előfordul, hogy kicsit későn húzza ki (fogamzásgátlóval + megszakítással védekezünk). Szóval hiába tapasztalt valaki, hibák mindig becsúszhatnak...
2012. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En nem is az elovaladekra ertettem, hanem magara az orgazmusra, amit ha van kello onuralmad akkor tudod szabalyozni. Az elovaladektol meg keves az esely h teherbe essen a csaj, persze abba is van kis riziko, de aki bevallalja az o dolga.
2012. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hiba persze, h benne van, de en tovabba is tartom magam ahhoz, h ez onuralom es onkontroll kerdese. Az elovaladekot normalis, h nem lehet szabalyozni de azt, h kihuzd mielott elmesz azt igen es ha mar ennyire kepes valaki akkor oda onuralom kell, Ennyit a temarol.
2012. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy azzal vagy sehogy, csak azért mert az uraságnak luxus a gumi nem szedem szét a szervezetem hormontablettákkal. Ennyit erről.
2012. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyszer volt egy lány akivel ez volt a problémám fordítva!! :)


Ő NEM szedett fogamzásgátlót, és nem is voltunk egy pár csak amolyan alkalmi kapcsolat volt, és ő nem akarta gumi nélkül csinálni, én meg nem mertem bevállalni gumi nélkül...mert okés csináltam már soxor és ki is veszem időben...de ők mind szedtek foggátlót....de akkor sem mentem el egyikben sem!


De az ördög sosem alszik, és 1000% hogy nála aki nem is a barátnőm a párom tuti összejönne egy gyerek!

Ő meg nem akarja gumival...hát 1 év múlva ez véget is ért!

2012. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!