Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem tudja ezt felfogni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudja ezt felfogni a nők nagy része?

Figyelt kérdés

Barátnőm a fejemhez vágta hogy én megváltoztam nem vagyok vele olyan figyelmes mint eddig stb ...

Kérdezem én lehúzok 1 héten 4-5 napot 12 órás műszakban kint állok a hidegben mivel benzinkúton dolgozok tegnap is -16fok volt. Tény hogy nincs annyi időm rá de mikor haza érek örülök hogy melegbe vagyok .

Szerintetek hogy egyeztessem a 2 dolgot úgy hogy mindenkinek jó legyen ?


2012. febr. 1. 12:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Küldd el te is a barátnődet napi 12 órában melózni, majd megtapasztalja. Amúgy mondd meg neki, hogy szeretetből meg figyelmességből nem lehet megélni. Látszik a barátnődön, hogy életében nem dolgozott még komolyan.
2012. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Csatlakozok az előttem szólóhoz!!!!!!!!!!
2012. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%
Ugyan csak visszavághatnak a nők? Igen érthető, hogy fáradt vagy, dolgozol, de emellett nem kéne elhanyagolni a párod.
2012. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de nekem elég butának tűnik a barátnőd. Amúgy fáradtságra nem hivatkozol a kérdésedben, a melegben pedig bármit lehet csinálni! :D
2012. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Ácsi, de azért mert a barátnőd nem fogja fel, az nem jelenti azt hogy a "nők nagy része"...


28/n

2012. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%
De igen, a nők nagy része.
2012. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha ennyire panaszkodsz a munkádra keress más állást! A párod meg persze hogy nem örül, ha lesz.rod.
2012. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az én párom is dolgozik, két munkahelye van, és még tanul is, és képzeld, mégis figyelmes tud lenni velem. Igaz, én is figyelem, hogy ő fáradt-e, történt-e valami, körülveszem azokkal az apróságokkal, amiktől otthon érzi magát és lazíthat. De mivel ő is örül, hogy együtt lehetünk, ezért akkor is, ha fáradt, mindig van hozzám kedves szava, ölelése, vagy csak egyszerűen odahúz maga mellé az ágyra és pihenünk együtt.


Szerintem egyszerűen nem érdekel már téged ő, ha mondjuk hazaérve nehezedre esik megölelni, vagy mondani valami kedveset neki. Ezt elvileg minden dolgozó ember meg tudja tenni...

2012. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

keresnék én más melót de örülök ide is felvettek nagy nehezen .

Végül is a nagyobb baj hogy itt nincs karácsony szilveszter stb vagy szombat vasárnap tudom hogy rossz mert nekem is az de végülis nem csak magam miatt csinálom hanem azért is hogy neki is jobb legyen.

pénz nélkül meg nem mehetek mozi színházba vagy bárhova.


Az meg hogy nem minden női ilyen nem a fenét

2012. febr. 1. 14:36
 10/21 anonim ***** válasza:

Próbáld megérteni vele, hogy valamit valamiért...

örökös Babusgatásból, meg körülugrálásból nem lesz fizetés, ha semmi pénz akkor meg ugye lehet nézegetni...

Inkább örüljön neki, veled együtt h van állásod, ebben az országban ez is nagy szó... Menjen el ő is dolgozni, és meglátja h nem olyan fenékig tejfel ...

kérdésre válaszolva, próbálj meg hétvégente valami közös programot összehozni, ha mást nem is, akkor kedveskedj neki valamivel, ha az megnyugtatja a lelki világát... /L

2012. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!