Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem tudja ezt felfogni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudja ezt felfogni a nők nagy része?

Figyelt kérdés

Barátnőm a fejemhez vágta hogy én megváltoztam nem vagyok vele olyan figyelmes mint eddig stb ...

Kérdezem én lehúzok 1 héten 4-5 napot 12 órás műszakban kint állok a hidegben mivel benzinkúton dolgozok tegnap is -16fok volt. Tény hogy nincs annyi időm rá de mikor haza érek örülök hogy melegbe vagyok .

Szerintetek hogy egyeztessem a 2 dolgot úgy hogy mindenkinek jó legyen ?


2012. febr. 1. 12:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Úgy fest, te minden nőt ismersz. Akkor hogy nem tettél szert arra bölcsességre, amivel megoldhatod a problémádat, és hogyhogy ehelyett itt rinyálsz?
2012. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Az meg hogy nem minden női ilyen nem a fenét"


Ne haragudj, de úgy vélem, hogy kb 20 éves lehetsz, és max ő a 2. barátnőd. Ha nem így lenne, akkor egy ilyen jellegű problémát simán meg tudnál vele beszélni és nem itt tennéd fel a kérdésed. Ne akard már megmondani, hogy ki milyen....


28/n

2012. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

nem tudom ki milyen persze fiatal vagyok aláírom de próbáld megbeszélni 1 19 éves lánnyal azt hogy hát szívem ebbe a hónapba nem tudunk elmenni hétvégén sehova mert minden hétvégére be vagyok osztva .Szabadságot meg nem igazán kapok mert nincs ember vagy ha van is nem jön be normálisan dolgozni tehát van hogy haza megyek reggel 8kor és megyek vissza este 4 kor .

ÉN megértem őt is mert nagyon rossz ez így ha együtt laknánk megint más lenne a helyzet.

Akit megbántottam ezzel attól elnézést kérek mindig vannak kivételek.

2012. febr. 1. 15:07
 14/21 anonim ***** válasza:
Mondd meg a barátnődet, hogy keressen egy regisztrált munkanélkülit, vegyék fel ketten a segílykét, máris lesz olyanja, akinek akad rá ideje.
2012. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egy 19 éves tininek ezt úgyis hiába magyarázod, akinek a szülei adnak a p.csája alá mindent, milyen 12 órát robotolni. Még mindig fenntartom, hogy küldd el őt is dolgozni vagy végezzen el egy keményebb egyetemet, máris be fogja fogni a száját, hidd el.
2012. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

És barátnőd dolgozik, otthon ül, tanul?


Amúgy gondolom szabadnapod van azért, mert azt mondod 4-5 napot dolgozol, a többi napon nem tudtok kicsit kimozdulni együtt? Azért azt se kell mindennap.


28/n

2012. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
tanul meg gyakorlata van 1 áruházban heti 3 napot de a hétvégéje mindig szabad amikor elmenne moziba ide oda van hogy elmegyünk meg elviszem vacsorázni ide oda mikor van idom de pl ebben a hónapban minden hétvégén dolgozok péntek éjjel szombat éjjel vagy vasárnap nappal tehát ezt is megérthetné
2012. febr. 1. 15:20
 18/21 anonim ***** válasza:

Most amúgy nem mindegy, hogy kicsit morgolódik, vagy elkezd veszekedni veled?


28/n

2012. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
hát változó mostanában vannak viták ez miatt pont tegnap vittem el vacsorázni amikor mondta hogy ez már hiányzott neki tehát tudja hogy muszáj csinálnom .de én inkább hisztinek nevezném :D általában
2012. febr. 1. 15:26
 20/21 anonim ***** válasza:

Akkor én nem feltétlen venném ezt komolyan, mondd meg neki ilyenkor, hogy te is inkább lennél vele, minthogy dolgozz, de valamiből élni kell. Ez inkább tényleg ilyen apró hiszti.

28/n

2012. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!