Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az a nyári szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a nyári szerelem? Valakinek volt már benne része?

Figyelt kérdés
Ha igen, lécci írjatok nekem történeteket! :) Úgy szeretném, ha idén nyáron én is szerelmes lennék! :) Mik az elõnyei és hátrányai az ilyen kapcsolatoknak? 15/L
2012. jan. 23. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:

2 éve olaszba nyaraltunk és szomszéd apartmanba volt egy jó kis tini buxa,elővettem a német tudásom :D,és elhívtam sétálni,utánna annyira jót beszélgettünk,hogy szinte az egész nyaralást eggyüt töltöttük,utánna folytattuk facebookon is,másfél éve járok is vele,szünetekbe kijárok hozzá és eggyüt nyaraltunk tavaly is,szüleim is örülnek,hogy van egy szép barátnőm és a nyelvet is tanulom :D

szóval egy nyári szerelemből lehet egy tartós kapcsolat is

2012. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az olyancsi, mikor facebookcsin írcsiztek egymáscsival, aztán jön az őszcsi, és leszarcsizzátok egymáscsit.
2012. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jah igen elfelejtettem a lány német :D és gyönyörű szőke haja van :))))
2012. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem túl sok filmet néztél
2012. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hááát a nyái szerelem pont olyan mint a téli, csak melegebb.:)
2012. jan. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nyári szerelem tapasztalataim szerint elég kompromisszumos. Sok a szabadidőd, vágysz egy kis abajgatásra, kedveskedésre, és olyannal is összeállsz, akit tanévben látni sem bírnál. Az a jó benne, h a suli kezdete kijózanít, és akkor békésen elváltok, hogy szép volt a nyár de itt a vége.
2012. jan. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!