Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem tudja ezt felfogni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudja ezt felfogni a nők nagy része?

Figyelt kérdés

Barátnőm a fejemhez vágta hogy én megváltoztam nem vagyok vele olyan figyelmes mint eddig stb ...

Kérdezem én lehúzok 1 héten 4-5 napot 12 órás műszakban kint állok a hidegben mivel benzinkúton dolgozok tegnap is -16fok volt. Tény hogy nincs annyi időm rá de mikor haza érek örülök hogy melegbe vagyok .

Szerintetek hogy egyeztessem a 2 dolgot úgy hogy mindenkinek jó legyen ?


2012. febr. 1. 12:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem tudom ki a hibás azért 2 esetet írok.

1. a barátnőd nem tudja megérteni, hogy dolgod van, és nem elég neki ha csak keveset lehetek együtt. Ebben az esetben mondd magyarázd el neki, hogy te még ugyanúgy szereted, de van dolgod és ha ő is szeret, akkor is tud szeretni, ha sajnos csak ritkán jut egymásra időtök.


2. tényleg nem foglalkozol vele. Ebben az esetben, ha akarsz tőle még valamit, akkor amikor rászérsz akkor legyél vele is kicsit, ha szeret az is értékelni fogja. Illetve ha együtt laktok, akkor csak egyszerűen mikor hazaérsz üljetek le együtt tvzni , bújjatok össze, nem kell feltétlenül mindig a sex vagy ilyesemi, csak engedd, hogy aludjon el a karjadiban, vegyetek közös fürdőket, pihenjetek együtt. Ez nekem pl teljesen elég lenne törődésnek :D

2012. febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!