Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mikor fogjátok felfogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mikor fogjátok felfogni, hogy igenis számít a pénz és az, hogy hogy nézel ki?

Figyelt kérdés

A nőknek férfias pasik kellenek, akik védelmező hatással rendelkeznek, ehhez pedig elengedetlen pl. az izom. Nem a kigyúrt állat izom, hanem egy rendes férfias izom. ( [link] kb erre gondolok) Az sem elengedhetetlen,hogy az arca jól nézzen ki és a bányarémet ne tudja felüldözni,hogy átvegye a helyét. Öltözködjön normális pl. ing+farmer, nem kell 10000Ftos ing meg ilyenek, de ne nézzen ki úgy,mint egy szakadt ... . Ha már el tudja magát tartani,mert felnőtt akkor mindent tegyen meg azért,hogy legyen pénze. Ne otthon siránkozzon,hogy jaj,deee rossz nekem brühühü nem csinálok inkább semmit, majd megnyerem a lottót és vígan fogok élni. Nem kell kinyalni a nő seggét,hogy naponta több 10.000 adsz neki ruhára, de ha már felnőtt férfi vagy tudd magad eltartani.

Ezek elkerülhetetlenek egy rendes kapcsolathoz. A nő is rendelkezzen egy rendes külsővel, ne legyen nagyravágyó és dolgozzon ő is meg mindenért.


2012. márc. 22. 16:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
mi van?
2012. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 .:Laci:. ***** válasza:
először nőlj fel te is...ha ikerül, majd rájössz, hogy nem minden a pénz, de mindennel össze függ, mindenkinek van és mindenki másképp bánik vele, mindenkinek más fontos és mások az igényei, ha ezt megérted, felnőttél
2012. márc. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
én már felnőttem és dolgozom nem a levegőbe beszélek:)
2012. márc. 22. 16:31
 4/26 pamparamm ***** válasza:
100%
az utolsó mondatod azért kicsit érdekes... mert ugye azt mondod, hogy számít pénz, meg a külső, felállítottál egy ideált, linkeltél egy képet egy fasziról, hogy milyen az ideális pasi, de azért nem vagy nagyravágyó... hát érdekes...
2012. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
mert nem számít a pénz? te biztos szegény akarsz lenni és egy ronda nővel leélni az életedet. ez így perfekt.
2012. márc. 22. 16:34
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem törődj a magad dolgával, egy ilyen kioktatás senkiben nem fog maradandó nyomot hagyni.
2012. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
ha nem érdekel nem kell olvasnod. te is olyan vagy akit nem érdekel,de beleüti az orrát,mert keménynek hiszi magát.
2012. márc. 22. 16:39
 8/26 anonim ***** válasza:

félig egyet értek veled kérdező!


Mert nekem fordítva kb, ugyanez az igényem!!!


SZERENCSÉD VAN AMÚGY! Mert nem mondtad azt, hogy a férfi dolga h eltartson téged a 2 szép szemedért!

Nálam alap h ne csak én keressem meg a kenyérre valót és fizessem a számlákat a csajom meg meressze a pics@ját! :)

(persze változik kicsit ha van egy gyerek) De most nem erről van szó!


Szóval nekem is hasonlóak az igényeim a nőkkel kapcsolatzban! 27/f

2012. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Áháháhá álljon meg a menet, sok mindet mondtak rám, de azt még soha, hogy igénytelenül öltözködöm, nem tudom kettőnk közül ki hord Armani zakót, de én biztosan.
2012. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 pamparamm ***** válasza:
bocs, de azt hiszem nem mondtam olyat, hogy nem számít a pénz, és hogy ronda nő kell, csak azt mondtam, hogy hülyén jött ki amit írtál, mert elég nagyravágyóan kezdtél, és utána próbálod menteni azzal, hogy azért nem vagy az... amúgy kíváncsi lennék milyen az a rendes külső, ami Neked van...
2012. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!