Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mikor fogjátok felfogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mikor fogjátok felfogni, hogy igenis számít a pénz és az, hogy hogy nézel ki?

Figyelt kérdés

A nőknek férfias pasik kellenek, akik védelmező hatással rendelkeznek, ehhez pedig elengedetlen pl. az izom. Nem a kigyúrt állat izom, hanem egy rendes férfias izom. ( [link] kb erre gondolok) Az sem elengedhetetlen,hogy az arca jól nézzen ki és a bányarémet ne tudja felüldözni,hogy átvegye a helyét. Öltözködjön normális pl. ing+farmer, nem kell 10000Ftos ing meg ilyenek, de ne nézzen ki úgy,mint egy szakadt ... . Ha már el tudja magát tartani,mert felnőtt akkor mindent tegyen meg azért,hogy legyen pénze. Ne otthon siránkozzon,hogy jaj,deee rossz nekem brühühü nem csinálok inkább semmit, majd megnyerem a lottót és vígan fogok élni. Nem kell kinyalni a nő seggét,hogy naponta több 10.000 adsz neki ruhára, de ha már felnőtt férfi vagy tudd magad eltartani.

Ezek elkerülhetetlenek egy rendes kapcsolathoz. A nő is rendelkezzen egy rendes külsővel, ne legyen nagyravágyó és dolgozzon ő is meg mindenért.


2012. márc. 22. 16:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Neked van barátod?
2012. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: és a csaj mit tesz le az asztalra mindezért?
2012. márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Amennyiben a kérdező csaj, azért a következőket teszi le az asztalra: csekket, számlát, putri kulcsát, meg a -bejáratósnak már nem mondható- valagát.


A kérdező bizonyosan jól kinéző lány, aki beletörődött a szakmunkás ideológiába, és mivel ő buta, ezért okos (gazdag) pasi kell neki, hogy meglegyen mindene, mert saját erőből soha nem teremtené meg.


Szerintem a közepesen jó módú csajok nem foglalkoznak annyit a pénz kérdéssel, mint egy ilyen felkapaszkodott...


Amúgy amit linkelt képet, az a csávó eléggé ki van gyúrva, és látszik rajta hogy felfújt izma van. Girnyó a lába...

2012. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

ma 16:39

remélem a házimunkából is kiveszed a részed és nem csak mereszted otthon a pic sádat:D

2012. márc. 22. 17:20
 15/26 A kérdező kommentje:

ma 17:20

egyetemre járok cica..

2012. márc. 22. 17:22
 16/26 A kérdező kommentje:
és azt sem mondtam,hogy legyen gazdag másold be hol írtam légyszíves:) felkapaszkodott sem vagyok még a telefonom is a saját pénzemből van nyári munkából. de igen anyuci pica lánya vagyok és gazdag pasi kell nekem. képet nem rakok fel de erre hasonlítok [link]
2012. márc. 22. 17:24
 17/26 anonim ***** válasza:

Egyébként azt megértem, hogy számít a pénz, hát hogyne számítana. Azt nem értem, miért kell azt mondani akkor, hogy nem :D. A nők szoktak "igazán szeret", meg "a belső a fontos" dolgokkal jönni. Aki sok pasival szexel, netán még 14 évesen is kezdi el, az k*rva, aki a pénz alapján választ párt azt meg kell érteni, vagy mi van?


És bár nem nekem szántad, de ja: kiveszem a részem a házimunkából. :D

2012. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
tehát nincsen barátod... köszönöm szépen nincsen több kérdésem. majd akkor gyere vissza kiokítani a népet, ha ezzel a viselkedéssel illetve mentalitással sikerül is olyan barátot találnod amilyet keresel. 24/L
2012. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Alapból nem kezdek pénzes k...kal akik csak arra hajtanak, hogy a pasijuknak legyen pénze és mindent megvegyen neki. Plázamacsaka nem kell...


Ha időközben kiderül, hogy mégis olyan, dobom és nem érdekel ha ezért szemétnek tart.


Ha van valakim akkor jó persze 1-2 dolgot fizetek neki meg veszek neki, de nem kell megszokni, hogy minden csak az ölébe hullik. Sőt, 90%-ban vegye meg magának amit akar, nehogy már én fizessem a fodrászát, körmösét, szolizását meg egyéb hóbortjait.


Amúgy nem vagyok csóró, de nem azért van pénzem, hogy finanszírozzam mások dolgát... :D

2012. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
előzőhöz: 24/f :)
2012. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!