Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mikor fogjátok felfogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mikor fogjátok felfogni, hogy igenis számít a pénz és az, hogy hogy nézel ki?

Figyelt kérdés

A nőknek férfias pasik kellenek, akik védelmező hatással rendelkeznek, ehhez pedig elengedetlen pl. az izom. Nem a kigyúrt állat izom, hanem egy rendes férfias izom. ( [link] kb erre gondolok) Az sem elengedhetetlen,hogy az arca jól nézzen ki és a bányarémet ne tudja felüldözni,hogy átvegye a helyét. Öltözködjön normális pl. ing+farmer, nem kell 10000Ftos ing meg ilyenek, de ne nézzen ki úgy,mint egy szakadt ... . Ha már el tudja magát tartani,mert felnőtt akkor mindent tegyen meg azért,hogy legyen pénze. Ne otthon siránkozzon,hogy jaj,deee rossz nekem brühühü nem csinálok inkább semmit, majd megnyerem a lottót és vígan fogok élni. Nem kell kinyalni a nő seggét,hogy naponta több 10.000 adsz neki ruhára, de ha már felnőtt férfi vagy tudd magad eltartani.

Ezek elkerülhetetlenek egy rendes kapcsolathoz. A nő is rendelkezzen egy rendes külsővel, ne legyen nagyravágyó és dolgozzon ő is meg mindenért.


2012. márc. 22. 16:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

16:39-es vok!


Igen drága mindenből kiveszem a részem! Fura mi??


Fura, hogy létezik esetleg olyan pasi aki a te ideálod és annak a pasinak ugyszintén egy ugyanolyan nő kell??

2012. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A pénz nem számít! HÜLYESÉG! Ezt azoknak mondjuk, akiknek nincsen, hogy megnyugtassuk őket! :D


by: Gabriella Solis (Született feleségek! :D

2012. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
van barátom egyébként drága túlokos 24éves nagylány.:)
2012. márc. 22. 18:29
 24/26 anonim ***** válasza:
akkor miért nem vele törődsz inkább?! miért itt osztod az "észt"? ha neked úgyis van barátod, akkor nem tök mindegy, hogy ki hogy él és hogyan áll a dolgokhoz? miért másokkal foglalkozol, ha nálad minden rendben van és csodálatos-tökéletes?!
2012. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, fogsz te még néhányszor koppani az életben.
2012. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

túlokos?? nem vagyok én túlokos szivem!

csak próbálom ésszerűen leírni a véleményem és hogy megértsd h van olyan is mint én! Comprende?? :)

2012. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!