Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válság pénz miatt, hihetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válság pénz miatt, hihetetlen nagy vesztesnek érzem magam. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Vannak még ilyenek?


NIncs velem túl nagy gond, van munkám, de kis faluban élek szülőkkel. Nincsenek új ismeretségeim, szeretnék már bnőt.

Nagyjából jól is nézek ki.


De most szenvedek, szerintem a nők is luzernek tartanak onnatól hogy elmondom nem egy városban élek. Nem vagyok számukra partner jelölt. Nem látnak bennem fantáziát és ez által nem is tudnak felnézni rám.


És szerintem nagyjából egy férfi tiszteletéből alakul ki, a nőkben a szerelem, az érzelem és a találkozás utáni vágy.


Pedig eléggé tudok szeretni és normális is vagyok. Igaz nem vagyok egy társasági központi ember.


Van ilyen helyzetben valaki?


2012. márc. 16. 12:19
 1/9 martina21 válasza:
szia!Én is falusi vagyok,igaz lány!de én is úgy veszem észre hogy a városiak nem nagyon szeretnek úgymond vidékiekkel találkozni...Egész biztos hogy nem a modoroddal van a baj!Próbálkoztál már a faludból vagy másik közeli faluból ismerkedni?Talán az lenne a megfelelő,nem igaz?fel a fejjel Rád is vár valaki csak még tökéletesíti magát Neked.
2012. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy a faludban,vagy környező falvakban ismerkedsz,vagy beköltözöl a városba:)
2012. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is faluban lakom. :D Nem gáz, nyisd ki a szádat, beszélgess. Amúgy az észrevehető tényleg ami emiatt van, de engem sosem zavart a távolság és azokat sem, akikkel voltam. :)
2012. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem ez az elmélet amit felállítottál hülyeség
2012. márc. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
talán azért van ez mert ha messze laksz egy várostól, akkor oda még el kell buszozni,vonatozni, kocsizni,esetleg érted menni, stb. Én is faluban lakok és én is ezt vettem észre. De attól hogy ez miatt nincs barátnőd, ez egyáltalán nem igaz. Aki szeret,az szeret,akár hol is laksz. Biztos jönni fog egy olyan lány aki értékel.
2012. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Én nem tapasztaltam ilyen hátrányt.

18 éves koromig éltem egy kis faluban Hatvan mellett.

Városi fiú volt az első komoly kapcsolatom, és városi fiú az én igaz szerelmem is, akivel 7 éve házasok vagyunk. :)

2012. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lüke vagy:)
2012. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gabtor válasza:

Ne legyél buta !

Én pl sokkal jobban szeretem a falun élő csajokat.

Nincsenek elszállva maguktól.Tudják mi az a házimunka, és igenis megbecsülik az embert. Nekem eddig csak pozitív tapasztalataim vannak ''falusi'' csajokkal. Hajrá csajok !

2012. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A falusi, vagy faluról származó lányok szerintem is sokkal vonzóbbak, tudják mi a munka, nem csak vásárolgatásból meg magassarkúkból áll az életük. Nyilván ez egy kicsit sarkítás, de ilyen tendenciák vannak.
2013. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!