Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ezt ép ésszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt ép ésszel felfogni?

Figyelt kérdés
Ma szakítottunk a párommal 9 év után. Én még mindig nagyon szeretem, de ő már nem így szakítottunk. Azóta csak bőgök nem tudom mit tegyek. Nem volt már jó az elmúlt pár hónap mint kiderült azóta nem szeretett, így már eléggé kivagyok, de most ez a konkrét tény. Mit tegyek hogy jobb legyen. Egyedül vagyok itthon és nagyon fáj! Hogy éljem ezt túl? Ő volt a mindenenm.
2012. febr. 22. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

sírd ki nyugodtan magadat. 9 év hosszú idő, nem olyan könnyű ezt feldolgozni.

ha már nem maradt több könnyed menj el sétálni az erődbe vagy a parkba és gondolkozz el a kapcsolatotokon. a jó és a rossz dolgokon egyaránt. az elején nehéz lesz, és fájni fog. de idővel jobb lesz :) fel a fejjel!

2012. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
próbálj a rosszra (!) visszaemlékezni, rájössz, hogy nem is volt olyan jó. könnyebb, nekem elhiheted!
2012. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lila nyuszi ***** válasza:
Egyik ismerősöm is hasonlóan járt, ma meg boldogabb egy másik lánnyal. Talán neked is jön valaki más.
2012. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ötletem sincs. Én is azt érzem két hete, hogy kiszakad a lelkem és belehalok a fájdalomba. Barátnőid nincsenek? Nekem ők nagyon sokat segítenek, ne legyél egyedül ha nem muszáj.
2012. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sírd ki magad! Engedd jönni kifelé! Mindent. Add ki magadból. Gondolkodj el azon milyen volt a kapcsolat. Legbelül tényleg erre vágytál-e. Kezdj el magaddal foglalkozni. Mi az amit, szeretsz, mit akarsz elérni. Mik az álmaid. És közben tartsd nyitva a szemed... lehet útközben jön a következő. De add meg magadnak a kellő időt, hogy kiheverd ezt az egészet! :) Lehet ez 1 év lesz, lehet több, lehet kevesebb... :)
2012. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Akkor lenne katasztrófa ha házasságban telt volna el a kilenc év. De én gyanítom hogy...csak úgy...voltatok együtt-házasság nélkül. Ebben az esetben pedig a problémád nem probléma csak nyávogás.
2012. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
házasok vagyunk
2012. febr. 24. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!