Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak a jófej pasik?!?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a jófej pasik?!?! Lányok ezrei írják ezt. És nem bírják felfogni hogy a "barát" szektorban MINDIG ott vannak.

Figyelt kérdés
Szerintetek mi az oka ennek? És mi a véleményetek erről??
2012. febr. 23. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én mától kezdve csak jó fej lehetek...
2012. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem meg is válaszoltad a kérdést.
2012. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
igazad van :D az ok pedig a kereslet kínálat, bunó kell nekik megkapják a normálisak meg csak barátok maradnak sajnos...
2012. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy most te is épp egy ilyen semmitmondó "kérdést" írtál ki, amiben ott van a válasz is... a véleményem az.... hogy..... nemtom :D ne várják a "királyfit fehér lovon" :D
2012. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is itt vagyok lányok.


22/F

2012. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én kedves és bunkó vagyok egyszerre.És a csajoknak ez bejön,csak meg kell találni megfelelő egyensulyt és nem szabad nyalni a csajoknak,mert ez az ő dolguk :)

19F

2012. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert a lányoknak nem a jó fej pasik kellenek, hanem a jóképűek, csak ezt gyakran ők se tudják magukról.
2012. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Mert a lányoknak nem a jó fej pasik kellenek, hanem a jóképűek, csak ezt gyakran ők se tudják magukról."


Csak úgy mellesleg, a fiúkka nem ugyanez a helyzet... ráadásul ők vizuálisabbak a nőknél, vagyis a külsőre mennek rá, nemhiszem, hogy bányarém csajszival összejönnének.

Akkor meg mit vagytok meglepődve, ha csak a jóképű pasik vannak észrevéve???

2012. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az van, hogy barátzónában okkal van az aki ott van! Ennyi. A bunkó meg azért kell a csajoknak mert:

a) a bunkó megteszi azt amit a barátzónás nem tett meg (neeeem, nem a bunkózásről meg a nagymenőzésről beszélek, hanem arról hogy odaáll a csaj elé, és elmondja mi van, és hajt rá és magabiztos meg határozott. a barátzónás sokszor nem az.)

b) bizonyos csajok vannak olyan hülyék hogy haggyák magukat szenvedtetni egy bunkó mellett mert nincs önértékelésük. Tisztelet a kivételnek.


Ennyi.

2012. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A kérdés az az hogy mi a béleméntek.nem az hogy hol vannak :) eddigieket köszi. jöhetmég ;)
2012. febr. 23. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!