Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak a jófej pasik?!?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a jófej pasik?!?! Lányok ezrei írják ezt. És nem bírják felfogni hogy a "barát" szektorban MINDIG ott vannak.

Figyelt kérdés
Szerintetek mi az oka ennek? És mi a véleményetek erről??
2012. febr. 23. 20:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20:39 Tévhit, h a fiúk mennek jobban a külsőre, a valóság az ellenkezőjét mutatja. Ha mész az utcán, láthatod, h sok ronda lánynak van jóképű pasija, de egy ronda fiúnak sincs még ronda nője sem.
2012. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem?

Az, hogy az úgynevezett "barátzónás" pasik lehetnek bármily jófejek, egyszerűen azért nem jutnak "tovább", mert nem lépnek... Félnek, hogy akkor oda lesz a barátság is és nem csorgathatják közelről többet a csajra a nyálukat.


Legutóbb is nekem kellett egy "ilyennek" megadni a kezdőrúgást, hogy hahó, nem hiszem el, hogy nem veszed észre, hogy többet akarok -.- Mintha a kedves bókok (részemről) az, hogy állandóan kerestem a társaságát és néha csak úgy spontán megérintettem nem lett volna elég.


Balf@szkodott, na... Most már nem csinálja, megjött a bátorsága ;)

2012. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. 12-esre reagálva:


Látjátok! Én mondtam! :D

2012. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
20:50 Van olyan is, aki ugyanezt csinálja, és mégsem akar barátságnál többet. Akkor most mégis hogyan döntsük el, h mit akartok?
2012. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14:

Talán kérdezz rá? És ne úgy szemlesütve, dadogósan, hanem egyszerűen, tömören.

Ne azt lássa rajtad a csaj, hogy nyúl vagy.

2012. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!