Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Stratégia arra az estre, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stratégia arra az estre, ha a lánynak van barátja?

Figyelt kérdés

A csajt már egy ideje kinéztem magamnak, de nem volt semmi kozos pont ahol elkezdhettem volna a megismerését. Most van barátja, tehát rosszabbak az esélyeim. De az egyik haverom nagyon jóba lett a lánnyal, és megígérte, hogy bemutat neki (ez meg valamicskét javított az esélyeken!). Egy suliba járunk. A barátja szoke kékszemu és zenész (tobb hangszeren is játszik), ugyhogy egész sikeres. De az a benyali típus, aki minden lánnyal barátkozik, HÁTHA...

Na szóval, én férfiasabb megjelenésu vagyok, és nem egy hímringyó. Zene helyett gyúrok, korizok, túrázok, biciklizek. Jól tanulok, de szerintem az intelligencia nem a jegyektol fugg. Próbálok udvarias lenni. Az emberek hulyesége és agyatlansága konnyen ki tud borítani. Sajnos a csajokkal szemben elég nagyok az elvárásaim, és van bennem egy ki nogyulolo hajlam (ne értsétek félre, az esetek túlnyomó részében elfojtom a kritikát és elintézem egy legyintéssel). Meg szeretném ismerni a lányt, és ha tényleg olyan amilyennek a haver leírta, akkor tobbet is szeretnék. Csakhát van barátja. És kellene pár tipp.


2012. febr. 12. 00:43
1 2 3
 1/29 Macs1209 ***** válasza:
65%
Keress mást. Tuti tipp.
2012. febr. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%

Ha tényleg szerelmes ebbe a zenész srácba, akkor semmi esélyed sincs. Akármennyivel is férfiasabbnak érzed magad.


Persze veszítened nincs mit, ismerd meg és kérdezd meg, de tartsd tiszteletben az elutasító választ.

2012. febr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Jaja próbálom megismerni, de nem fogom csak úgy megkérdezni tole, hogy most akkor van esélyem nálad? Az nem az én stílusom. Inkább a jelekre figyelek beszélgetés kozben. Volt egy nagy csalódásom fél éve, és még mindig nem tudja senki (legjobb barátnoje se) miért csinálta azt amit csínált az exem. A válaszom erre nekem az volt (3 hónap félrebeszélés után) hogy: "Mert no". Na szóval az interneten próbálom kutatni és kifurkészni a noi agy

mukodését (pszichológia). Ennek lassan érzem a gyumolcsét.


Ja és nagy elvárás alatt nem azt értek, hogy istennoi alak, hanem ilyenek, hogy a csaj tudjon fozni, ne higgye azt magáról, hogy o a drámakirályno. Legyen nyugodt és tiszteljen, legyen tisztában az edottságaival, de ne legyen beképzelt.

2012. febr. 12. 01:00
 4/29 anonim ***** válasza:

Én úgy látom neked nincs szükséged a tanácsainkra. Ezekkel láttalak volna el, figyelj a jelekre, de magadtól is tudod.

Akkor mi a gond?

2012. febr. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Akkor mondok valamit neked. Nem tudom hány éves vagy de ha nagyon okosnak gondolod magad akkor mi a ráknak kell neked az a lány?

Egyrészt foglalt és elég tapintatlan tőled, ha olyanra hajtasz aki foglalt. Ez téged minősít.

Ha a lány elhagyja azt a srácot miattad akkor meg őt minősíti, hogy mennyire könnyen kapható. Ha neked igazi értékek kellenek akkor meg azután ott is hagyhatnád.

Végeredményben se így se úgy nem érdemes a csajra hajtanod.

2012. febr. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló ez mind igaz lenne, csak elképesztően leegyszerűsített, ennél azért az emberi érzések sokkal komplikáltabbak.


Ilyen alapon könnyen kapható mindenki, aki nem élete első párjával éli le az életét.

2012. febr. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Nem tudom de engem arra tanítottak, hogy ne akarjam azt ami a másé.

Másrészt meg elcsábítani se egy szép gesztus.

Nem a könnyen kaphatóságról van szó, hanem arról, hogy ha ő meg tudja szerezni mától akkor más is elcsábíthatja tőle ugyanúgy.

Ha az én párom lenne ennyire csábítható akkor biztosan nem lenne velem.

2012. febr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Ugyanmár.

Majdnem mindenkivel megesett, hogy kapcsolatban volt, amikor beleszeretett másba. Ettől nem lett rosszabb és kevesebb sem.

Ha megcsalja a párját az más téma, de ha egyszerűen és őszintén elmondja, hogy megszeretett mást és szakít, akkor tisztességesen járt el.

Ha valaki mellől el lehet csábítani, akkor az a kapcsolat egyébként sem működött volna, hiszen nem szerették egymást igazán, csak ez épp így derült ki. És ez nem jelenti azt, hogy akkor a másik mellől is el tudják csábítani.

2012. febr. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Igazat adok a Doktor úrnak. Okosnak gondolom magam, de ezt nam hangoztatom soha. Most is csak azért hogy kajatok egy képet rólam. Doktor úr (ha nevezhetem így), ez egy alaptorvény: ha egy lány miattam elhagy valakit, akkor miért ne hagyjon el engem is más miatt? És ezzel rá is taintott a lényegre. Nem elcsórni akarom, hanem hogy ismerjen meg, néha gondoljon rám, és ha szakítanak én legyek az elso aki esélyt kap.
2012. febr. 12. 01:15
 10/29 anonim ***** válasza:
Ez lényegében ugyanaz :)
2012. febr. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!