Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Stratégia arra az estre, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stratégia arra az estre, ha a lánynak van barátja?

Figyelt kérdés

A csajt már egy ideje kinéztem magamnak, de nem volt semmi kozos pont ahol elkezdhettem volna a megismerését. Most van barátja, tehát rosszabbak az esélyeim. De az egyik haverom nagyon jóba lett a lánnyal, és megígérte, hogy bemutat neki (ez meg valamicskét javított az esélyeken!). Egy suliba járunk. A barátja szoke kékszemu és zenész (tobb hangszeren is játszik), ugyhogy egész sikeres. De az a benyali típus, aki minden lánnyal barátkozik, HÁTHA...

Na szóval, én férfiasabb megjelenésu vagyok, és nem egy hímringyó. Zene helyett gyúrok, korizok, túrázok, biciklizek. Jól tanulok, de szerintem az intelligencia nem a jegyektol fugg. Próbálok udvarias lenni. Az emberek hulyesége és agyatlansága konnyen ki tud borítani. Sajnos a csajokkal szemben elég nagyok az elvárásaim, és van bennem egy ki nogyulolo hajlam (ne értsétek félre, az esetek túlnyomó részében elfojtom a kritikát és elintézem egy legyintéssel). Meg szeretném ismerni a lányt, és ha tényleg olyan amilyennek a haver leírta, akkor tobbet is szeretnék. Csakhát van barátja. És kellene pár tipp.


2012. febr. 12. 00:43
1 2 3
 21/29 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Ez a rész már teljesen emberfüggő. Ugyanolyan mély érzelmekkel lehet igy is és úgy is együtt lenni.

Ha ugyanúgy gondolnánk, akkor túl unalmas lenne a világ :)

Másrészt "szegény" kérdezővel meg nem foglalkozunk lassan :S

Bocs a témaváltásért.

2012. febr. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Hát igen, tényleg unalmas lenne, ha mindenki egyformán gondolkozna.


A kérdező a kérdés kiírása nélkül is boldogult volna. Emiatt ne fájjon a fejed :D

2012. febr. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Az igaz. Lényegében én se láttam a valódi kérdést, mert megmagyarázta saját magának mit kell vagy fog tenni.

Max kapott pár tippet, ha összejön neki a lány :)

Most már csak arra lettem volna kiváncsi, hány éves a srác...

2012. febr. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Szállj be hozzájuk harmadiknak, töröld bele a farkad, aztán keress egy másikat.
2012. febr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi látni két vélemény utkozésést :D.

Késobb még talán hasznos lesz. Amugy nem elmagyaráztam magamnak amit tennem kell, csupán írásban gondolkoztam. A kérdés a lány megismerésést foglalja magába, nem az elcsábítását. A Doktor úr kiváncsságát kielégítve: 16/f

2012. febr. 12. 10:33
 26/29 DonKartács ***** válasza:

Érdekes volt a téma valóban én folytatnám a dolgot.

És ha látjátok azt hogy a hölgyike megkedvelt mély dolgokról is beszélgettek stb...ha kettesben vagytok. És ha a barátját idegesíti az hogy jóban van veled emiatt nem akar veled beszélgetni ??!!

2012. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Most képzeljétek el, hogy ha valamelyikünk barom lett volna micsoda anyázásba torkollott volna a dolog :D
2012. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Az tényleg érdekes lett volna. DonKartács, nem nagyon értettem amit írtál. Valahogy ezt vettem ki (javíts ki ha tévedek): ha a holgyike megkedvelt és már mély dolgokról is beszélunk kettesben, akkor folytatni kéne a puhítást. És ha a barátjának nem tetszik, hogy jóban vagyunk, ez miatt nem akar velm beszélni a csaj?

Bocs fogalmazd meg újra, mert egyrészt SVKiai vagyok, másrészt kihagytál 1-2 vesszot, esetleg szavat.

2012. febr. 12. 20:07
 29/29 DonKartács ***** válasza:

Igen ami nekem értelmes az másnak nem biztos :D



Arról van szó hogy jóban lennél e hölgyikével (jelekből lehet látni) de a barátját ez idegesíti és így nem engedi hogy jóban legyen (mármint a hölgyikét) veled.

2012. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!