Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Stratégia arra az estre, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stratégia arra az estre, ha a lánynak van barátja?

Figyelt kérdés

A csajt már egy ideje kinéztem magamnak, de nem volt semmi kozos pont ahol elkezdhettem volna a megismerését. Most van barátja, tehát rosszabbak az esélyeim. De az egyik haverom nagyon jóba lett a lánnyal, és megígérte, hogy bemutat neki (ez meg valamicskét javított az esélyeken!). Egy suliba járunk. A barátja szoke kékszemu és zenész (tobb hangszeren is játszik), ugyhogy egész sikeres. De az a benyali típus, aki minden lánnyal barátkozik, HÁTHA...

Na szóval, én férfiasabb megjelenésu vagyok, és nem egy hímringyó. Zene helyett gyúrok, korizok, túrázok, biciklizek. Jól tanulok, de szerintem az intelligencia nem a jegyektol fugg. Próbálok udvarias lenni. Az emberek hulyesége és agyatlansága konnyen ki tud borítani. Sajnos a csajokkal szemben elég nagyok az elvárásaim, és van bennem egy ki nogyulolo hajlam (ne értsétek félre, az esetek túlnyomó részében elfojtom a kritikát és elintézem egy legyintéssel). Meg szeretném ismerni a lányt, és ha tényleg olyan amilyennek a haver leírta, akkor tobbet is szeretnék. Csakhát van barátja. És kellene pár tipp.


2012. febr. 12. 00:43
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ja, és az elcsábítás a legtobb esetben szemét dolog. Valoszinuleg a lány, akit tiszta szívbol szerettem hibái ellenére is, hagyta magát elcsábítani.
2012. febr. 12. 01:18
 12/29 anonim ***** válasza:

Szóval innen fúj a szél.

Rád is érvényes, amit fentebb mondtam. Ha valaki elcsábítható, ott előbb utóbb vége lett volna a dolognak.

Ha én igazán szeretek valakit,akkor felőlem teperhet mellette Brad Pitt is, akkor sem érdekel.

2012. febr. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Megértelek teljesen.

Én akkor sem fogom a nézeteidet osztani.

Szerintem ha valaki alapból úgy ismerkedik valakivel, hogy elhódítani szeretné már nem jó. És ezt a lánynak is éreznie kell és azért mert szebbet jobbat ígér pillanatnyilag és emiatt a párját elhagyja akkor megint csak a lányt minősíti szintén.

Nekem mondhatod, hogy természeted dolog párkapcsolatban élő embert megkörnyékezni de a szándék akkor se lesz sose tiszta vagy nemes vagy becsületes. Ez mindig is megvetendő és alattomos volt és az is marad.

Ha a lány ennyire "könnyen" feladja a kapcsolatát akkor szintén el lehet mondani róla, hogy felszínes ha komoly érzelmek nélkül jár bárkivel.

Egy kapcsolat szóljon az érzelmekről és arról, hogy jól érzik magukat egymással. Ezt pedig senki nem tudja tönkretenni ha igazi érzelmeken alapszik.

(a facebookos gyere járjunk azt cshő nem tartozik ide)

2012. febr. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha nem értünk egyet teljesen. Részben persze megértelek. Lehet, hogy felszínes, mert érzelmek nélkül van valakivel, vagy egyszerűen csak tévedett, mert azt hitte jól választott.

Az elhódítás, hát, én azért ennyire nem tekintem súlyos bűnnek, az ember nem tárgy, amit el tudunk csak úgy venni mástól, senki tulajdonában nem áll, önálló döntési lehetősége van, ha nem akar, úgysem megy, ha pedig akar, akkor talán boldog lesz azzal, aki sikeresen elcsábította.

2012. febr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Mindkét nézetben van valami, amivel egyetértek.De hallottam már olyat, hogy szerették egymást, de a csaj osszefekudt valakivel és teherbe esett tole. A barátja ennyit kérdett tole: mi fogunk csinálni? tehát egyutt akart vele maradni.

Doktor úr egy kérdés onhoz: nem gondolja úgy, hogyha egy lány tetszik, akkor megéri várni rá, és itt-ott jelezni, hogy tetszik? Ha tényleg szereti a barátját úgyse hagyja el. Ha meg elhagya az nem azért lesz, mert elcsavarta valaki más a fejét.

2012. febr. 12. 01:29
 16/29 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem a lány nem szerette a pasit.

Megcsalta, ráadásul felelőtlenül. A srác ezerszer jobban szerette a lányt, mint fordítva.

2012. febr. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

A megcsalás más tészta. Annak is több oka lehet de legtöbbször nem érzelmi. Én párommal megbeszéltem ha szexről van szó akkor lehet egyezkedni. Évekig egy valaki nem elég mert emberek vagyunk, én is pasiból vagyok és néha "vadászni" szeretnék.

A szexuális étvágyat ki kell élni mert a kapcsolatot az is tönkre teheti. Mindezek ellenére ha beleegyezéssel mással lefekszik valamelyik fél azután is ha szeretik egymást tudják, hogy az csak szex és semmi más.

Kedves kérdező! Ha vársz rá azt megértem ha igazán akarod. Ugy fair is lennél velük szemben és a lánnyal szemben is.

Ne te legyél a kapcsolat tönkretevője mert eláshatod magad a lány szemében magad akár ezzel is és a végén se te se a másik srác nem lesz vele...

Ha azt teszed amit mondasz akkor legyél türelmes legyél a barátja és hagyd hogy a válladon sírja ki magát ha a pasijával vagy bármivel baj van. Ha nem szakítanak akkor ha fontos neked örülj a boldogságának és legyen a barátod.

Szerintem ez a jó hozzáállás.

2012. febr. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Na ezzel meg én nem értek egyet :)

Emberek vagyunk, érzésekkel. Ha igazán szerelmes vagyok, akkor képtelen vagyok másra nézni.

2012. febr. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Én saját és ismerősök tapasztalatából mondom, hogy van ahol ez bevált.

Ez emberfüggő teljesen mert van akinek elég élete végig egy partner van akinek nem. Ez szexuális étvágytól függ. Csak az a kérdés, hogy ezt a partnerével mennyire tudja megbeszélni.

2 párt is ismerek, egyik 10 éve van együtt és ugyanígy gondolkodnak másik pár 11 éve nemrég esküdtek is és ugyanígy vannak együtt(ők melegek).

Persze vannak akiknél ez lehetetlen és elképzelhetetlen. De ez már teljesen emberfüggő és kapcsolatfüggő.

2012. febr. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Persze, vannak emberek, akiknek más elképzeléseik vannak, számomra ez lehetetlen és szerintem ez nem a szexuális "étvágytól" függ. Az érzések mélysége és milyensége az, ami ezt meghatározza.
2012. febr. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!