Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon jó külsővel van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó külsővel van esélye egy lánynak normális fiúknál is?

Figyelt kérdés
Mert a skalpgyűjtőknél igen, az tudom, de az igazi, rendes fiúk nem riadnak vissza egy nagyon szép lánytól?
2012. febr. 11. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csak az olyanok, akik nincsenek megelegedve onmagukkal. (nem szamit ha jol neznek ki, akkor is lehetseges ilyen)
2012. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 lila nyuszi ***** válasza:

Úgy vettem észre, hogy nincs. Pont a normális fiúk nem mernek kezdeményezni. :/


20/N

2012. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit értünk "normális" alatt. Szerintem egy normális fiú van annyira okos, hogy ne képezzen előítéletet, még ha például nálad a "nagyon jó külső" azt jelenti is, hogy műnőnek tűnsz. Ráadásul (szerintem) egy normális fiúnak az önismerete is jó, így nem riad vissza. Szóvel szerintem értelmetlen a kérdés.


20/F

2012. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért ez érdekes, hogy ti a normálisat a kevésbé jóképűvel/ rondával párosítjátok. De az se mindegy kinek mi a jó külső és a normális. Mert ez sem jelenti ugyanazt mindenkinél. :-)


20/F

2012. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4

szerintem nem írta azt senki, amit te feltételezel :)

2012. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Majd hamarosan fogja. :-)

Amúgy egyáltalán nem alaptalan feltevés ez.

2012. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig az értelmes, intelligens férfiakra gondolt.


Kérdező! A szépség soha, sehol nem lesz hátrány! Ettől nem kell tartanod :)

2012. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az szerintem hülyeség, hogy valaki azért nem mer kezdeményezni, mert a lány "túl jól" néz ki. Ott már iszonyú nagy önértékelési gondok vagy pszichiátriai kórképek vannak, ha valaki csak csúnya lányokkal mer szóba állni, mert azt gondolja, hogy a többi lányt simán lecsapják a kezéről... Egy szép lánynak még a "normális" fiúk is örülnek.


Viszont sok, magát űber-nehézbombázónak gondoló lány azt hiszi, hogy a szépség abból áll, hogy tonna vakolat, köldökig kivágott felső, 10cm magas sarok, szolis bőr és gusztustalan, hegyes műkarmok.

Na, ez az a kinézet, amit én is (és szerintem más "normális" fiúk is) elkerülnek, mert az illető lányról lerí, hogy p*csa. De az általad skalpgyűjtőnek nevezett "alfahímeket" (értsd: fuksz-gyúrás-BMW vagy zselé-pinking-pláza fiúk) pont ez vonzza, mert látszik ezeken a lányokon, hogy egy estére megkaphatóak, ezért másnap lehet menőzni a haveroknak, hogy eggyel több strigula lett...


24F

2012. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van, csak neki is kell tenni érte, mert annyiban szerintem jogos a feltételezés, hogy azt hihetik az ilyen srácok, hogy csak a skalpvadászok jönnek be nekik, és fölösleges próbálkozni, kinézet alapján meg én már nem merek ítélni, mert egy csomó ismerősről (fiúról) kiderült, h a kis kedves átlagos kinézet ellenére beteges gondolatai vannak, amiket komolyan is gondol, uh jobb vigyázni, ismerkedj sokat, az ilyeneket úgy kis ki lehet szűrni beszélgetésekkel, de ott se mindig, nagy játék ám az élet :DD
2012. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket, és választ kapsz a kérdésedre! Egy "normális" fiúhoz nem tudnál vonzódni annyira, csak azokhoz akik lába előtt térdel minden lány, és háremet tarthatnak mert megtehetik! :P

Mondjuk én ismerek nagyon szép de fiúk terén nem a legsikeresebb lányokat, nah őket keresem mindig :P

Ők az igazi értékek számomra!

F18

2012. febr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!