Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon jó külsővel van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó külsővel van esélye egy lánynak normális fiúknál is?

Figyelt kérdés
Mert a skalpgyűjtőknél igen, az tudom, de az igazi, rendes fiúk nem riadnak vissza egy nagyon szép lánytól?
2012. febr. 11. 16:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, ha érdekel írjál! 19/F
2012. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Az szerintem hülyeség, hogy valaki azért nem mer kezdeményezni, mert a lány "túl jól" néz ki."


Nem hülyeség.Sok hapsi gondolkodik igy engem is beleértve.Nem is vagyok túl önbizalomhiányos, de egyszerüen nagy az izgalom, mikor nagyon tetszik egy lány.Sajnos megjártam és megbénitott ez a gondolat, hogy ez is rondán fog reagálni stb.


Van esélye, csak mosolyogjon a fiúkra és akkor oda is jön majd az a srác.

2012. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!