Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabisok (k)! Folyton sírhatnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabisok (k)! Folyton sírhatnékom van és elviselhetetlenül nyűgös vagyok, mindez lehet a tabitól?

Figyelt kérdés

Másfél éve szedek Gracialt.Az utolsó 7 tabinál figyeltem meg először az elmúlt évben,hogy olyan sírhatnékom van,de ebben a hónapban már végig zaklatottabb voltam.Bármikor tudnék sírni,mindennel csak a bajom van,párom se tudja mit kezdjen a helyzettel,mert minden ok nélkül sírok.Lehet ez a tablettától?Olvastam a betegtájékoztatón,hogy hangulatingadozást okoz,de ennyire?Már ott tartok,hogy abbahagyom.Veletek volt már ilyen,vagy hallottatok róla,hogy ez ilyen lenne?Esteleg váltottatok tabit emiatt, és ha igen mire?A nődoki nem fogja furcsállani,ha ilyen problémával állok elő?

Köszönöm a válaszokat

21/L


2009. jún. 5. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a saját tapasztalatomat írom le, nem biztos hogy mindenkinél ilyen: de éppen ezek miatt a hisztik és hangulatváltozások miatt hagytam abba a Lindynette 20-at. Az elején semmi baj nem volt, közel egy évig szedtem problémamentesen. Aztán elkezdődött. Én is bármin bőgni tudtam volna, olyan dolgokért kaptam fel a vizet, amiért előtte sose és a páromon vezettem le (kis híján szétmentünk). Akkor még ráfogtam a szakdolgozatleadás feszkójára. Aztán amikor leadtam és továbbra is megmaradt ez a szar érzés, jöttem rá, hogy a tabi. Irány a doki, ő mondta, hogy valszeg tényleg a tabi és a vitaminhiány játszik be. Én abbahagytam - mert így absz. nem éri meg- a vitaminhiányt meg pótoltam és csodák csodája elmúlt. Sokkal jobban érzem magam, a depi is elkerül. Kérdezz rá az orvosodnál, tuti nem fogja furcsállni, ez a dolga. Lehet hogy érdemes egy más összetételűre váltanod, ha nem akarod abbahagyni, no és persze vitamint szedni mellé, mert ez a kis bogyó eléggé kikészíti a szervezetet. Remélem tudtam valamennyit segíteni.

24/L

2009. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nekem is volt, ilyen problémám...

Menstruáció előtt 3nappal vagy röhögtem mindenen és olyan voltam, mint aki bevan lőve, vagy bőgtem, vagy mindenkivel összevesztem...

Ráadásul én még híztam is a nagyon alacsony hormontartalmú tabimtól! 2év alatt felszaladt 10kg!!!

Úgyhogy én úgy döntöttem abbahagyom, mert már az elviselhetetlenség határát súroltam külsőleg és lelkileg is!

Fél éve nem szedem, a nyűgösségem és a hangulatingadozásom már az első hónapban elmúlt, viszont a kilóimmal még mindig küzdök, de úgy érzem megérte abbahagyni, mert engem nagyon megviselt!

Előtte mindenképpen menj el az orvosodhoz és beszéld meg vele is, hogy ő mit ajánlana, ilyen esetben!

2009. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Már féltem,hogy phszihológushoz kell fordulnom,de így másik irányból közelítem meg a problémát.Még egyszer köszönöm!
2009. jún. 5. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:
ja.. velem is előfordult.. :S mercilont szedtem, most áttértem yaz-ra, de nem javult a helyzet.
2009. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10:35 - ös, mit szedtél?
2009. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Yazminelle-t szedtem! Ezt ajánlotta az orvosom, mert nálam az volt a feltétel, hogy alacsony hormontartalma legyen... Pont a mellékhetások miatt. De nem jött be...:(
2009. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj! 10 kg? az nagyon sok. sikerult leadni? en a yazminellnek az uj valtozatat szedem, a yaz-t. szted, vagy szerintetek az is ilyen??
2009. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Eddig kb. 4-5kg ment le. A többi nagyon nehezen indul el lefelé. Pedig kőkemény diétán vagyok, meg eddzek is mellette keményen.

Én már egyik bogyóban sem bízok... Nem mondom, hogy 100%-ig biztos, hogy mind ilyen, de inkább nem próbálkozom...

Meg mondjuk szerintem alkat függő is, hogy milyen mellékhatásai lesznek.

2009. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!