Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Olyan sírhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Olyan sírhatnékom van emiatt:-/

Figyelt kérdés

Szóval elég nagy önbizalomhiányom van/volt, amit mostanában sikerült leküzdenem....Nekem is, mint minden más kamasz lánynak, tetszenek fiúk...de a baj, hogy egyiknek se merek a szemébe nézni. Folyamatosan néznek, akkor sem....és folyton elutasítom az apró jeleket, pedig nem szeretném, mintha tudatalattiba csinálnám, és nagyon idegesít...Mindig, amikor rámnéznek, olyan érzésem van, hogy csak azért néz, mert tudja, hogy nekem tetszik, de nem akar semmit...És nem merek "szemezni" velük, meg semmi..

Egyszer már megjártam így, nagyon nézett, egy fiú, "megpróbáltaM", és rosszl sült el...kérlek adjatok tanácsot...Ez miért lehet? az önbizalom hiány az oka, vagy nem vagyok például elég érett? A válaszokat köszönöm, és bocsánat, hogy csak így kiöntöttem magam...de jól esett:(


2010. nov. 9. 14:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Kezdjük ott hogy hány éves vagy?

másodszor meg mi pasik rohadtmód tudunk örülni egy hosszú szemezésnek, de azt neked is akarnod kell.Nem a világvége, nem harapunk, sőt örülünk neki..szóval kapd össze magad, nézz ki egy fiút, és tessék a tekintetét keresni!!!!!!! hajrá;)

2010. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
egyészt nem állsz még készen egy kapcsolatra másrészt így vagy "programozva" erről nem tehetsz de tudsz rajta változtatni esetleg
2010. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Próbálj ahelyett amit most gondolsz, arra gondolni közben, hogy "lehet hogy szimpatikus vagyok neki, és érdeklődik jajdejó :)"
2010. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok:)

Tudom, és van, mikor sikerül is...csak az a baj, hogy volt egy fiú, aki tetszett nekem, rengeteget bámult, stb, aztán kiderült, hogy hülyített...és attól félek, hogy sok olyan fiú van, aki csak azért csinálja ezt, mert élvezi, hogy a csaj rajong értük...

2010. nov. 9. 14:49
 5/22 A kérdező kommentje:

3. válaszoló:D

Annak nagyon örülök, csak nemtudom...bennem van az, hogy elrontottam, és hiába van mindig lehetőség, egyszerűen nemtudom...olyan bűntudatom van, és tudom, hogy én rontom el

2010. nov. 9. 14:50
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
nagyon ari csaj lehetsz én tuti rád hajtanék ;)
2010. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szörnyű önbizalomhiányom van. 15 vagyok. Gyakran sírok anyámnak, hogy kövér vagyok, ronda az arcom, gusztustalan az egész kisugárzásom meg kinézetem. Undorodom magamtól. Néha sikerül vígasztalnom magam néha annyira nem, hogy sírásban török ki. De az az egy dolog vígasztal néha, hogy az emberek nem úgy látnak téged ,mint te magadat. Én például azt mondom, dagadt a seggem. Táborba én lettem a legjobb seggű lány. Azt mondom k.rva csúnya vagyok. Ugyan abba a táborba én lettem a legszebb lány. Pedig a barátnőm ezerszer csinosabb, jobb az alakja. És valahogy mégis. Máig sem értem, de mégis jól esett.
2010. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Aranyos vagyx):)

A mai világban ez olyan "nehéznek" tűnik kamaszkorban...

2010. nov. 9. 14:53
 9/22 A kérdező kommentje:

5. válaszoló:)

Próbáld magaddal elhitetni, hogy nem vagy csúnya. Ha te lettél a legszebb csaj, az nagyon nagy siker, sőt, akkor nagyon szép lehetsz, ennek örülj mindenképp:D

Sajnos a kamaszkorban benne van ez az önbizalomhiányos izé, meg, hogy gúnyolják a másikat, hülyítik, stb...ez olyan rossz:(

2010. nov. 9. 14:55
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
jól látod a dolgokat ha ilyen rendes csajom lehetne én lennék a legboldogabb :D
2010. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!