Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Olyan sírhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Olyan sírhatnékom van emiatt:-/

Figyelt kérdés

Szóval elég nagy önbizalomhiányom van/volt, amit mostanában sikerült leküzdenem....Nekem is, mint minden más kamasz lánynak, tetszenek fiúk...de a baj, hogy egyiknek se merek a szemébe nézni. Folyamatosan néznek, akkor sem....és folyton elutasítom az apró jeleket, pedig nem szeretném, mintha tudatalattiba csinálnám, és nagyon idegesít...Mindig, amikor rámnéznek, olyan érzésem van, hogy csak azért néz, mert tudja, hogy nekem tetszik, de nem akar semmit...És nem merek "szemezni" velük, meg semmi..

Egyszer már megjártam így, nagyon nézett, egy fiú, "megpróbáltaM", és rosszl sült el...kérlek adjatok tanácsot...Ez miért lehet? az önbizalom hiány az oka, vagy nem vagyok például elég érett? A válaszokat köszönöm, és bocsánat, hogy csak így kiöntöttem magam...de jól esett:(


2010. nov. 9. 14:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

:DxDKöszi:D

Hány éves vagy amúgy?:D Te is a "kamaszok klubbjába" tartozol?:D

2010. nov. 9. 14:59
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Merre jártak az ilyen lányok amikor én voltam 16???:)
2010. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
áhh én már 20 éves vagyok :D
2010. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy akkor is ott voltak, mikor 16 voltál, csak "el voltak nyomva":/


20?:D Akkor te már "túl vagy" ezen a nehéz időszakon:):D

2010. nov. 9. 15:03
 15/22 anonim ***** válasza:
igen de te is túl fogod élni :D nekem nem ennek a jegyében teltek azok az évek
2010. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én iy ugyanígy vagyok ezzel :S:(

15L

2010. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
*s
2010. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én is 20 vagyok. Az önbizalomhiányom nárcisztikussá tett.
2010. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

hát.. ha kíváncsi vagy a véleményemre miért lehet meg mit lehet ellene tenni... elképzelhető hogy kiskorodban vmi kisseb "trauma" ért amit akor nem nagyon éltél át de kihatott rád vagy esetleg (ahogy én magam is..) sosem kovettem a szüleim szavát és gyerek koromban nemigen néztem az emberek szemébe mikor beszéltem:)) (ez mára változott)


hogy hogyan vethetnél véget ennek .. hát sztem a leggyorsabban úgy hogyha találsz magadnak egy olyan fiút aki szerelmes beléd megért és te is viszont szereted:)) elhiheted csak 1 szer megcsókol vagy összejöttök akkor már nem fogsz félni a szemébe nézni:)


ui.: nekem is kéne egy ilyen lány legalább tudnám róla hogy ha szeret akkor ő őszintén tud:) és sosem fog félrelépni


18/F

2010. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Hát igen, én is csak "túl élem" majd:D


Valahogy próbáljátok meg erősíteni az önbizalmatokat:) Én is megpróbálom az enyémet...csak bele kezdeni nehéz, de tudom, utána könnyebb lesz, szóval kitartás van:D


18/f köszi a tanácsod:) Hát igen, de nekem az össze jövés se olyan könnyen megy...:(

Viszont neked kitartás, most nehéz, de utána jönni fog valami jó:) kitartás mindenkinek, és köszönöm a válaszokat:)

2010. nov. 9. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!