Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Olyan sírhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Olyan sírhatnékom van emiatt:-/

Figyelt kérdés

Szóval elég nagy önbizalomhiányom van/volt, amit mostanában sikerült leküzdenem....Nekem is, mint minden más kamasz lánynak, tetszenek fiúk...de a baj, hogy egyiknek se merek a szemébe nézni. Folyamatosan néznek, akkor sem....és folyton elutasítom az apró jeleket, pedig nem szeretném, mintha tudatalattiba csinálnám, és nagyon idegesít...Mindig, amikor rámnéznek, olyan érzésem van, hogy csak azért néz, mert tudja, hogy nekem tetszik, de nem akar semmit...És nem merek "szemezni" velük, meg semmi..

Egyszer már megjártam így, nagyon nézett, egy fiú, "megpróbáltaM", és rosszl sült el...kérlek adjatok tanácsot...Ez miért lehet? az önbizalom hiány az oka, vagy nem vagyok például elég érett? A válaszokat köszönöm, és bocsánat, hogy csak így kiöntöttem magam...de jól esett:(


2010. nov. 9. 14:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

nekem is önbizalomhiányom van, mert nem tudok biciklizni, rossz az egyensúlyérzékem, meg rosszul is látok., néha úgy megyek mint kai csámpás emiatt, legalábbis én így érzem, és emiatt lettem pánikbeteg, mert mindig úgy érzem néznek, és hogy magukba cikiznek engem, ez már paranoia. Deprressziós lettem a zsíros haj meg az ocsmány pápaszem miatt, meg hogy nincsp énzem márkás menő cuccokra 15 évesen. Ja meg cikizett egy srác két éven át amiatt hogy nincs mellem, pedig már 15-17 éves voltam aki meg fiatalabb volt nálam annak meg tőgyei voltak. Tudom bunkó és nincs igaza, de rosszúlesett, és nekem se tetszettek a melleim. Azóta 24 vagyok, sőt lassan 25 és alig nőttek a melleim sokszor a B s melltartó is nagy rám, vagy csak a szivacsos jó belőle.

még ha pipaszár lábam lenne azt mondom jól van, de a fenekem meg a lábaim szép formásak, ezért aránytalan körtének látom magam. Sok jó holmit nem tudok hordani, mer melles csajoknak áll jól. De ma már elfogadtam, hogy szép lehet a kis mell is, formás és szexi :)

és hogy a hófehér bőröm olyan mint a porcelán, és sokkal jobban tetszik mint az a divatba jött szolibarnaság. Nekem ez áll jól. Meg rosszúlesett, mikor párom mondta, hogy nem voltam az esetek ifejezetten, mert ő a nagy szemű lányokat szereti, meg a hosszú hullámos hajat, a japánokat, nekem meg egyik sincs. De mégis szeret :)

Vagy mikor ovlt nőjéről beszélt sokat, hogy mennyire sokmnident megtett érte, meg hogy sokáig jártak, ő volt neki az első szex terén, és jó volt, meg hogy neki bazi nagy szemei voltak, meg igaz duci volt, de nem zavarta mer sose az alakot nézte.

Szal kiváncsi lettem volna h vajon engem is tudna e úgy szeretni, mint akkor zat a lányt.

Féltettem a kapcsinkat, mert gyakran pórul jártam. Hol egyedül akartak maradni a pasik azért dobtak, hol tetszettem nekik de volt valakijük, hol távolság volt nagy, hol csak szexet akartak, szal elegem lett. Főleg ha meglátok egy szép csajt aki sikeres és tudja is ezt magáról és ezt szeretik is benne a pasik mindig lebecsülöm magam. És nem vigasztalnak azok a tények, hogy szépen énekelek, szépen rajzolok, hogy van egy szép tetkóm mai nekem nagyon bejön, és hogy szeret a családom, am unkatársaim a párom, aki nagyon kivételes ember, legalábbis én annak tartom, más fél éve vele vagyok :)

2010. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Hát gratulálok a párodhoz, sok boldogságot:)

De ne legyél szomorú...tudom, sok mindenki mondja ezt, de próbáld meg jól érezni magadat. Kezdj el minnél több olyan dolgot csinálni, ami számodra jó. Pl.: a tetkó nagyon tetszik neked:D Mihez lenne még kedved? Valamilyen sport? az is meghozza a jókedvet:D

És a,úgy is, mit számít mások véleménye, ha van párod, és sok olyan, akik szeretnek?:)

2010. nov. 10. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!